برنامه ای برای افزایش سرعت گوشی با بهینه سازی رم با برنامه Super Memory Cleaner

0 3,733

آیا سرعت گوشی شما پایین آمده و قصد بهینه سازی دارید؟ ما به شما برنامه Super Memory Cleaner که کارآیی بسیار خوبی دارد را پیشنهاد می‌کنیم.

Super Memory Cleaner را می‌توان برنامه‌ای قدرتمند با رابط کاربری آسان برای بهینه‌سازی و افزایش سرعت گوشی هوشمند دانست که دارای قابلیت‌های بسیاری می‌باشد. برنامه Super Memory Cleaner با حذف تمامی فایل‌های کش و اسپم، پاکسازی حافظه گوشی را انجام خواهد داد. این برنامه بهترین استفاده ممکن از فضای تلفن همراه و بهینه‌سازی خودکار را در اختیار شما قرار داده و با داشتن قابلیت خنک کنندگی CPU ، موجب صرفه‌جویی در مصرف برق و باتری خواهد شد.

ویژگی برنامه Super Memory Cleaner

دوستان عزیز، گوشی های هوشمند اهمیت بسیار زیادی در زندگی روزمره ما دارند و در صورتی که از سرعت و توانایی کافی برخوردار نباشند، قطعا می‌توانند موجب ایجاد ناراحتی زیادی شوند. از سرعت تمام گوشی های موبایل به مرور زمان و به دلیل برنامه‌های مختلفی که نصب می‌شوند، کاسته خواهد شد و باید اقدامات لازم را با نصب برنامه های شخص ثالث انجام دهید. بد نیست بدانید که این برنامه می‌تواند عملکرد باتری گوشی را هم مدیریت کرد؛ این کار به وسیله بسته شدن برنامه های فعال در پس زمینه انجام خواهد شد.

برنامه Super Memory Cleaner
برنامه Super Memory Cleaner
برنامه Super Memory Cleaner

از دیگر قابلیت‌های برنامه فوق‌العاده Super Memory Cleaner، می‌توان به افزایش سرعت گوشی اشاره کرد؛ با این ویژگی، عملکرد گوشی بسیار روان‌تر از گذشته خواهد شد. این برنامه بیش از ۵۰ هزار بار دانلود شده و حجم آن هم در حدود ۶٫۳ مگابایت است. در نظر داشته باشید که این برنامه توانسته امتیاز ۴٫۴ از ۵ را به دست آورد و برای اندروید ۴٫۱ و بالاتر در دسترس قرار دارد.

منبع: گوشـی سنتـر

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود