ببینید | ماجرای جالب خواستگاری جالب اوسیوند از حمیرا ریاضی

0 3,902

دیشب علیرضا اوسیوند میهمان برنامه «دورهمی» بود و از دلیل کم‌کاری و ماجرای ازدواجش تعریف کرد.

[KGVID]https://nasrino.ir/wp-content/uploads/2020/06/1119409572126.mp4[/KGVID]

شب گذشته (چهارشنبه چهارم تیر)، مهران مدیری در برنامه «دورهمی»، میزبان علی اوسیوند بازیگر سینما و تلویزیون بود.

اوسیوند درباره کم کاری‌اش گفت: «همیشه سعی کردم با انرژی مثبت سر کار بروم، چرا که به کار و عوامل هم منتقل می‌شود. اما متاسفانه برخی از دوستان هستند که با دلیل یا بی دلیل از من خوش‌شان نمی‌آید و تعریف دیگری از بازیگری دارند و از ما استفاده نمی‌کنند.»

ماجرای عجیب خواستگاری اوسیوند از همسرش
وی افزود: «اصلی‌ترین عامل این است که کار کم هزینه‌تر تمام شود و از کسانی دعوت می کنند که کمتر دستمزد بدهند، البته تعاریفی است که دوستان از بازیگری دارند. بعضی‌ها معتقد هستند که فقط این‌ها بازیگر هستند، برایم جالب است که اگر ابتدایی‌ترین مبانی بازیگری را سوال کنم نمی‌تواند جواب بدهند.»

این بازیگر عنوان کرد: «بعد همین افراد تعیین می‌کنند که شما باید بازی کنید یا خیر و این قشنگ نیست، کار بازیگری کار بی حرمتی نیست و کار ساده‌ای نیست و نباید شوخی گرفت چراکه بازیگری ریشه در آیین دارد و مقدس است. انگار جریانی خط می‌دهد حتی مصاحبه‌ها را دیدم نظرات غیر علمی وحشتناکی می‌دهند و بازیگری را تعریف می‌کنند درصورتی که بازیگری را نمی‌توان به همین سادگی تعریف کرد. چراکه ضمن سادگی بسیار پیچیده است برای اینکه با روان و علم روانشناسی بشری در ارتباط است.»

اوسیوند درباره علاقه به بازیگری گفت: «من از سال ۵۸ در مسجد سلیمان با تئاتر شروع کردم، عازم تهران شدم. البته ۱۰ بار کنکور دادم باید در گینس ثبت شود آموزش عالی از رو رفت گفت این را قبول کنید (خنده) به خاطر علاقه بسیار به بازیگری کنکور می‌دادم، اما بلد نبودم انتخاب رشته خوبی داشته باشم و قبولی من طولانی شد.»

اوسیوند درباره ازدواج با حمیرا ریاضی گفت: «من ۱۰ سال خواستگار همسرم بودم، اما پدر خانم من قبول نمی‌کرد، کم نیاوردم و البته همسرم هم پای من ایستاد.»

وی افزود: «پدر خانمم دوست نداشت من بازیگر باشم، اما نمی‌دانست دخترش هم شروع کرده (خنده) البته الان من را دوست دارد.»

بازیگر فیلم «اخراجی‌ها» درباره وضعیت سینما گفت: «به نظر من سینما فاجعه است، شاید به خاطر اینکه به من کار نمی‌دهند و شاید به دلیل تحلیل من که گفتم هر کسی جای خودش باشد این کار یک مقداری از تئاتر استفاده می‌کند، حالا با مصاحبه من به عده‌ای برخورده است و پنج سالی است کار چشم گیری نکرده ام.»

وی افزود: «شاید یک مقداری تقصیر خودم بود و باید روش‌ام را تغییر می‌دادم، اما متاسفانه نمی‌توان خیلی از مسائل را توضیح داد، که من چرا کار نمی‌کنم.»

این بازیگر عنوان کرد: «من برای بازی یک کاری رفته بودم و قرار شد نقش یک جنوبی را بازی کنم، اما صاحب کار گفت فلانی را بیاورید، من خود جنس بودم و اصالتا جنوبی هستم، اما آن فرد، بازیگر را تعیین می‌کرد و من گفتم خداحافظ.»

بازیگر سریال «هیچکس» درباره ترک سیگار خودش گفت: «من سی سال سیگار کشیدم و یک روزی همسرم گفت ما کسی را بعد از تو نداریم، از من خواست سیگار ترک کنم الان ۷ سال است ترک کردم البته خیلی سخت گذشت. به خودم فحش دادم من ۶ ماه خودم را به تخت بسته بودم و سیگار جلوی خودم گذاشته بودم ومی لرزیدم، اما شرایطم خوب شد.»

اوسیوند درباره شهر مسجد سلیمان گفت: «مثل میلیونر زاغه نشین است، در خیابان‌ها و زیر خانه‌ها نفت و گاز بالا می‌آید، در خانه همسایه ما چاه نفت پیدا شد. یک آپارتمان به آن‌ها دادند و دور تا دور خانه را حصار کشیدند. اما مردم این شهر از خیلی چیزها محروم هستند.»

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود