ببینید | اولین ویدیو منتشر شده از رضا بهرام بعد از ابتلا به کرونا

0 3,733

ویدیو اولین صحبت های رضا بهرام بعد از ابتلا به کرونا به همراه درخواست رضا بهرام از مردم را می بینید

[KGVID poster=”https://nasrino.ir/wp-content/uploads/2020/07/9909_27_48.jpg” width=”640″ height=”360″ downloadlink=”true”]https://static0.shomanews.com/servev2/CXNAMfgbvZMO/UUfuYqS4aJ9YqU-T0wdKYhWcJy1jJyTdz7OGW0H_vjo,/lotus_vid_106478122_651408812124046_7766358029848902911_n.mp4[/KGVID]

ویدیو اولین صحبت های رضا بهرام بعد از ابتلا به کرونا به همراه درخواست رضا بهرام از مردم همچنین اطلاعات تکمیلی درباره وضعیت سلامتی رضا بهرام در اینجا. رضا بهرام خواننده پاپ چندی قبل به ویروس کرونا مبتلا شد. او در جدیدترین اقدام بعد از بهبودی نسبی ویدیویی از خود منتشر کرده است که می بینید.

رضا هلاورجانی با نام هنری رضا بهرام خواننده پاپ و آهنگساز محبوب و خوش صدای ایرانی است که در بیستم دی ماه سال ۱۳۷۰ در یزد متولد شد. او دو خواهر ورزشکار دارد که یکی از او بزرگتر و دیگری کوچکتر است. بهرام در ۱۴ سالگی پدر خود را از دست داد.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد، از ورزش فوتبال شروع کرد و کم کم سمت موسیقی آمد. سبک کار رضا بهرام در موسیقی تلفیقی بوده و برای همین است که با جان دلها می نشیند. صدای خاص و اجرای توانمند و متبحرش باعث شد تا خیلی زود پیشرفت کرده و طرفداران زیادی را جلب کند.

رضا بهرام آوازه ایرانی و موسیقی جزر و فلامینگو و موسیقی پاپ را تلفیقی کار می کند و این کار او باعث موفقیتش در کارها و آهنگ هایش شده است.رضا بهرام با تک آهنگ از عشق بگو به اوج رسید و دوستداران موسیقی او را شناختند.

در خوانندگی اولین مشوق رضا بهرام پدرش بود که در همان سال یعنی سال ۱۳۸۴ فوت کرد و رضا به همین علت از خوانندگی فاصله گرفت. رضا بهرام در آن زمان مشغول ورزش فوتبال بود و در تیم فولاد یزد بازی می کرد و بعد از آن به‌طور موقت به فولاد خوزستان رفت و در همان تیم دچار مصدومیت شد؛ و بعد از ۳ سال مصدومیت عمل جراحی شد ولی مصدومیت باعث شروع دوباره خوانندگی و بیشتر شدن علاقه رضا بهرام به آن شد و فوتبال را کنار گذاشت و به‌طور کامل وارد دنیای موسیقی شد.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود