لقب جالب فیلا برای محمدرضا گرایی

0 3,709

اگر محمدعلی ملقب به شاهین است پس محمدرضا را می توان “ققنوس” نامید چرا که او به طور مداوم از خاکستر شکستی نزدیک برخاسته است.

تابناک ورزشی: محمدرضا گرایی موفق شد شب گذشته در مسابقات جهانی نروژ به مدال طلا دست پیدا کرد تا علاوه بر مدال المپیک، مدال جهانی را هم در سال 2021 در کارنامه خود ثبت کند. گرایی یکی از 2 ایرانی بود که در شب پایانی موفق به کسب مدال شد.

گرایی درباره این مدال، گفت: بعد از قرنطینه من توانستم هم مدال طلای المپیک را کسب کنم هم جهانی بنابراین سال 2021 برای من بهترین سال زندگی‌ام محسوب می‌شود.

گرایی که در سال 2019 موفق شده بود مدال طلای زیر 23 سال را کسب کند در مبارزه نخست در حالی که عقب بود اما هیچ نگرانی به خود راه نداد و موفق شد راهی فینال شود. این ورزشکار ایرانی در مبارزه با عبداله‌یف دارنده مدال نقره قهرمانی اروپا پیروز شد تا به مدال طلا دست یابد.

این مدال گرایی بعد از کسب مدال برنز بردارش در وزن 77 کیلوگرم به دست آمد. وی در این خصوص اظهارداشت: از همه همشهری‌های عزیزم که کمک کردند ما به مدال برسیم تشکر می‌کنم.

اگر محمدعلی ملقب به شاهین است پس محمدرضا را می توان “ققنوس” نامید چرا که او به طور مداوم از خاکستر شکستی نزدیک برخاسته است. محمدرضا گرایی در مسابقه اول خود 6 بر یک عقب بود و توانست با ضربه فنی و با بازگشتی معجزه‌آسا حریفش را شکست دهد. وی در نیمه‌نهایی در مبارزه‌ای بسیار نزدیک و با اختلاف یک امتیاز پیروز شد.

این قهرمان وزن 67 کیلوگرم خاطرنشان کرد: می‌دانم بسیاری از پیروزی‌ها در لحظه پایانی ثبت شد. من به خودم و خدا اعتقاد دارم.

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود