کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی و دلخانی به نیمه‌نهایی رسیدند/ نمایش ضعیف طاهری با شکست مقابل دانمارک

0 3,716

نمایندگان اوزان ۶۳ و ۶۷ کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل حریفانشان مجوز حضور در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان را کسب کردند.

خبرگزاری میزان: مسابقات مقدماتی ۳ وزن پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر امروز در شهر اسلو نروژ آغاز شده است که میثم دلخانی، محمدرضا گرایی و رامین طاهری نمایندگان اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفانشان رفتند که دلخانی و گرایی مجوز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کردند.

*نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر دنیز منیکسه از آلمان را مغلوب کرد و راهی مرحله بعد شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۳ بر ۳ از سد لنور تمیروف، دارنده مدال برنز جهان از اوکراین گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. دلخانی در این مرحله به مصاف طالح ممدوف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم در حالی که ۶ بر یک از تسوچیکا شیمویامادا قهرمان آسیا از ژاپن عقب بود با ضربه فنی و با نتیجه ۶ بر ۵ مقابل این حریف به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله نیز با امتیاز عالی و نتیجه ۱۰ بر صفر حسرت جعفراف از آذربایجان را شکست داد و راهی نیمه‌نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف راماز زوئیدزه دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم رامین طاهری در دور اول با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل میهایل برادو از مولداوی به پیروزی رسید، اما در دور بعد مقابل تورپال بیسلطان اف از دانمارک با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده‌ها را بدست آورد.

*برنامه کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

شنبه ۱۷ مهرماه:

ساعت ۸ تا ۸:۱۵: وزن کشی مجدد اوزان ۶۰، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۸:۱۵ تا ۸:۴۵: وزن کشی اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد اوزان ۶۰، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۷ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

یکشنبه ۱۸ مهرماه:

ساعت ۸ تا ۸:۱۵: وزن کشی مجدد اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰: مسابقات شانس مجدد اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت ایران با نروژ یک ساعت و نیم است به طوری که ساعت ۱۰:۳۰ به وقت نروژ ساعت ۱۲ به وقت ایران است.

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود