رفع ریزش مو با مصرف قرص اکوفان

0 4,151

کمک به درمان ریزش مو/محرک رشد مو و ناخن/غنی از پروتئین ، ویتامین های ( B8 , B6 , B5 , PP ) و املاح ( زینک 15 mg و منیزیم )/بهبود جذب آهن در بدن/افزایش مقاومت مو ، ناخن و تقویت ریشه مو/کم کالری ، فاقد قند و نمک/100% گیاهی و بدون عوارض جانبی/حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم ( غنی از سیستین و متیونین )/تقویت کننده رشد مو و ناخن با افزایش ساخت کراتین

قرص اکوفان دارای ترکیباتی از قبیل سیترین(Vitamin PP)، اسید پانتوتنیک(Vitamin B5)، پیریدوکسین(Vitamin B6)، بیوتین (Biotin)، جلبک اسپرولینا(Spiruline) و روی یا زینک(Zinc) است و همچنین شامل پروتئین هیدرولیز شده گندم یعنی متونین (Methionine) و سیستین(Cystine) می باشد. این محصول ۱۰۰% گیاهی، کم کالری و بدون قند و نمک است. اکوفان نقش بسزایی در در رشد مو و ناخن دارد.

توصیه های دارویی اکوفان

اطلاعات دارویی قرص اکوفان

اکوفان با نام ژنریک Multivitamin preparation، به دلیل ترکیبات موثر خود محرک رشد مو و ناخن می باشد، همچنین به جذب آهن به بدن کمک می کند. با افزایش تولید کراتین موجب تقویت ریشه مو، افزایش مو و ناخن می شود. برای درمان ریزش مو نیز مفید می باشد. مصرف این قرص موجب استحکام ۱۰۰ درصدی ناخن ها و استحکام ۸۳ درصدی موها می گردد.

میزان مصرف:

مصرف قرص اکوفان برای بزرگسالان، روزانه ۲ عدد پس از غذا و به همراه ۱ لیوان آب می باشد. برای کودکان نیز یک عدد قرص به همراه آب (۱ لیوان) در طول روز است. برای بلع راحت تر اکوفان می توانید، قرص را به دو نیم تقسیم کنید و بعد میل نمایید. طول درمان با این قرص باید توسط پزشک تعیین گردد. البته از مصرف خودسرانه این دارو پرهیز کنید.

میزان مصرف اکوفان

عوارض مصرف اکوفان:

هر چند اکوفان یک محصول گیاهی است و مصرف آن در کوتاه مدت ممکن است، فاقد بروز هیچ گونه عوارضی باشد. اما مصرف بیش از حد آن، میزان اسپرم را در آقایان کاهش می دهد و ممکن است، موجب آسیب و اختلال در اسپرم گردد.

قرص اکوفان

توصیه های مهم برای مصرف اکوفان:

  • زنان در طول دوران بارداری و شیردهی باید با تجویز پزشک این محصول را مصرف نمایند.
  • برای پیشگیری از تداخل دارویی، در صورت مصرف هرگونه دارو، موضوع را به پزشک اطلاع دهید.
  • پس از مصرف قرص اکوفان در صوت ایجاد هر گونه حساسیت، مصرف قرص را قطع کنید.
  • دارو را دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید.

منبع: آرگــامــگ

 

*** قبل از مصرف هر دارویی با پزشک خود مشورت کنید.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود