با طرح های جذاب مدل مانتو ساحلی آشنا شوید

0 9,613

در این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو ساحلی جدید و زیبا مخصوص خانم ها و دختران جوان را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مانتوی ساحلی از انواع طرح های شیک و زیبا است که امروزه در بین خانم ها و دختران جوان طرفداران زیادی را پیدا کرده است و شما می توانید رنگ و طرح این مانتوها را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.

مدل مانتو ساحلی با طرح و رنگ های متنوع

مانتوهای زنانه و دخترانه در انواع طرح های متنوع موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و نیاز شما بستگی دارد. در ادامه با انواع مدلهای مانتوی ساحلی آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

مدل مانتو ساحلی

طرح های مانتوی ساحلی زنانه و دخترانه

اغلب مانتوهای ساحلی به صورت جلوباز دوخته می شوند و برای دوخت این مانتوها از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود که انتخاب هر یک از این طرح ها به ویژگی های ظاهری و استایل شما بستگی دارد.

مانتوهای ساحلی طرح دار برای خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی ایده آل هستند و اگر شما تمایل دارید ظاهری ساده و آراسته داشته باشید بهتر است مانتوهای ساحلی ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید ظاهر و استایلی متفاوت داشته باشید می توانید مانتوهای ساحلی جلوباز را به همرا پیراهن های ساحلی بپوشید که در این صورت بهتر است طرح و رنگ پیراهن را با طرح و رنگ مانتوی خود ست نمایید.

مانتوهای ساحلی در انواع طرح های کوتاه و بلند و رنگ های روشن و تیره موجود می باشند که انتخاب اندازه قد آن به اندازه قد شما بستگی دارد. اگر شما قد کوتاهی دارید بهتر است مانتوهای ساحلی کوتاه یا مانتوهای ساحلی که بلندی آن ها تا روی زانو است را برای پوشیدن انتخاب کنید و اگر قد بلند هستید می توانید مانتوهای ساحلی بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مانتو ساحلی

مانتوی زنانه ساحلی

مانتوی کوتاه ساحلی

مانتوی کوتاه ساحلی

مانتو طرح دار ساحلی

طرح مانتوی ساحلی

مانتو بلند ساحلی

مدل مانتو رنگ روشن

مدل مانتو زیبا و شیک ساحلی

مانتوی ساحلی

مانتوی کوتاه ساحلی

مانتوی زرشکی زنانه ساحلی

مانتو جلوباز ساحلی

مانتوی رنگ روشن ساحلی

مانتوی کوتاه ساحلی

طرح مانتوی کوتاه ساحلی

مانتو بلند و رنگ روشن ساحلی

مانتوی سفید ساحلی

مانتوی رنگ روشن ساحلی

مدل مانتوی زنانه ساحلی

طرح مانتوی زنانه ساحلی

مدل مانتوی شیک ساحلی

مانتو رنگ روشن ساحلی

مدل مانتوی جذاب ساحلی

مانتوهای ساحلی رنگ روشن برای خانم ها و دختران جوان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و اگر فرم اندام شما لاغر یا متناسب است می توانید این طرح مانتوها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
مانتوهای ساحلی رنگ تیره نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و برای خانم ها با فرم اندام مختلف می توانند انتخابی مناسب محسوب شوند.
در دوخت برخی از طرح های مانتوی ساحلی از ترکیب دو یا چند رنگ مختلف استفاده می شود که این طرح ها نیز منحصر به فرد و متفاوت می باشند.

مانتو ساحلی

مدل مانتو ساحلی شیک

مدل مانتو زیبا ساحلی

طرح مانتوی ساحلی

مدل مانتوی زنانه ساحلی

مانتوی زنانه ساحلی

مدل مانتوی جلوباز ساحلی

مدل مانتوی شیک ساحلی

مدل مانتوی ساده ساحلی

مانتوی ساده ساحلی

مانتوی جلوباز ساحلی

مانتوی دخترانه ساحلی

مدل مانتو رنگ تیره ساحلی

مانتوی ساحلی رنگ تیره

مانتوی ساحلی

سرهمی زنانه شیک ساحلی

مانتوی دخترانه ساحلی

مدل مانتوی دخترانه ساحلی

مانتو بلند ساحلی

مانتوی بلند ساحلی

مانتو زنانه رنگ روشن ساحلی

مدل مانتوی سفید ساحلی

مانتو بلند ساحلی

مدل مانتوی زیبا و شیک ساحلی

مدل مانتوی شیک ساحلی

مانتوی زنانه ساحلی

در این بخش از دنیای مد مجله نصرینو با انواع مدل مانتو ساحلی آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتو با تن پوش و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.   منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود