انواع طراحی زیبا و لاکچری برای مدل مانتو دانشجویی جلو بسته

0 3,973

در این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو دانشجویی جلو بسته با جدیدترین و زیباترین طرح و رنگ ها را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

با شروع فصل پاییز بازار خرید مانتوهای دانشجویی گرم می شود که امروزه مدلهای مانتوی دانشجویی جلو بسته و جلو باز این روزها توجه اغلب دختران دانشجو را به سمت خود جلب کرده اند ، شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از بین این طرح های متنوع مانتویی با تن پوش مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو دانشجویی جلو بسته با طرح و رنگ های زیبا

مانتوی دانشجویی جلو بسته برای دخترانی که تمایل دارند در محیط دانشگاه تیپ و استایلی متفاوت داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود. در ادامه با انواع مدلهای مانتوی دانشجویی جلو بسته آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

مانتوی دانشجویی جلو بسته

طرح های مانتوی دانشجویی جلو بسته

مانتو جلو بسته به مانتویی گفته می شود که جلوی آن به صورت کامل بسته است و دارای زیپ یا دکمه مخفی در قسمت بغل یا پشت مانتو می باشد همچنین در اغلب طرح های این مانتو نیمی از قسمت بالاتنه دارای دکمه است و باقی مانده پارچه مانتو به صورت بسته دوخته شده است.

مانتوهای دانشجویی جلو بسته در انواع طرح های کوتاه و بلند دوخته می شوند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و فرم اندام شما بستگی دارد.
اگر تمایل دارید در محیط دانشگاه ظاهری پوشیده داشته باشید بهتر است مانتوهای جلو بسته بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایید توجه داشته باشید که این طرح مانتوها برای خانم ها با قد بلند و قد متناسب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و خانم های قد کوتاه بهتر است مانتوهای بلندی را برای پوشیدن انتخاب نمایند که بلندی آن ها تا زیر زانوی آن ها است.

مانتوی طرح دار

مانتوی دانشجویی شیک

مانتوی دانشجویی و شیک

مانتوی بلند دانشجویی

مدل مانتوی دانشجویی

مانتوی دخترانه جلو بسته

مانتوی جلو بسته بلند

طرح مانتوی دانشجویی

مدل مانتو دانشجویی جلو بسته شیک

مدل مانتوی دانشجویی جلو بسته

مانتوی اسپرت جلو بسته

مانتوی اسپرت جلو بسته

مانتوی دانشجویی

طرح مانتوی دانشجویی

مانتو دانشجویی جلو بسته

مانتوی دانشجویی

مانتو پاییزه جلو بسته

مانتوی خاکستری دانشجویی

مدل مانتوی شیک و جلو بسته

مدل مانتو دانشجویی جلو بسته

طرح مانتوی دانشجویی

مانتوی طرح دار دانشجویی

مانتوهای کوتاه جلو بسته نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و بهتر است شما در محیط دانشگاه مانتوهای کوتاهی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که اندازه قد آن ها تا روی زانو می باشد.

مانتوهای دانشجویی جلو بسته در انواع طرح های مانتوی سنتی و مانتوی ساده و … موجود می باشد که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و ویژگی های ظاهری شما بستگی دارد.

انتخاب رنگی مناسب برای مانتوی جلو بسته دانشجویی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما دارای فرم اندامی لاغر یا متناسب هستید بهتر است مانتوهای رنگ روشن را برای پوشیدن انتخاب نمایید. مانتوهای دانشجویی رنگ تیره نیز برای دختران دانشجو با فرم اندام مختلف مناسب هستند.

بهتر است برای داشتن تیپ و استایلی مناسب در محیط دانشگاه از مانتوهای دانشجویی با رنگ های رسمی نظیر کرم، خاکستری تیره و روشن، مشکی، قهوه ای روشن و تیره، زرشکی و … استفاده نمایید تا ظاهرتان آراسته و متفاوت به نظر برسد.

مدل مانتوی بلند دانشجویی

مدل مانتوی ساده و جلو بسته

مانتوی کوتاه دانشجویی

مانتوی دو رنگ جلو بسته

مانتوی اسپرت دانشجویی

طرح مانتوی دانشجویی

مانتوی دانشجویی جلو بسته

مانتوی شیک دانشجویی

مانتوی ساده دانشجویی

مانتوی بلند دانشجویی

مانتوی جلو بسته

مانتوی رنگ روشن دانشجویی

مانتوی جلو بسته

مانتوی بلند دانشجویی

مانتوی شیک دانشجویی

مانتوی کوتاه دانشجویی

مانتوی سنتی دانشجویی

مدل مانتوی سنتی

مانتوی دانشجویی

 مانتوی دانشجویی جلو بسته

طرح مانتوی دانشجویی

مدل مانتو پاییزه جلو بسته

در این بخش از دنیای مد مجله نصرینو با انواع مدل مانتو دانشجویی جلو بسته آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتو با تن پوش و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید.  منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود