۲۱ طرح متنوع مدل مانتو فانوسی

0 10,344

تصاویری از انواع مدل مانتو فانوسی زنانه و دخترانه با جدیدترین و زیباترین طرح های کوتاه و بلند مخصوص خانم های خوش سلیقه را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

در این بخش از دنیای مد مجله نصرینو تصاویری از انواع مدل مانتو فانوسی دخترانه و زنانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید.

 مانتوی فانوسی از انواع طرح های خاص و زیبا برای خانم ها و دختران جوان محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید مانتویی منحصر به فرد و جذاب داشته باشید بهتر است از این طرح انتخاب نمایید.

مدل مانتو فانوسی زنانه و دخترانه

آستین برخی از مانتوها به صورت خاص دوخته می شود و اگر شما تمایل دارید مانتویی که برای پوشیدن انتخاب می کنید دارای آستینی متفاوت و جذاب داشته باشید بهتر است مانتوی خود را بین طرح های  فانوسی و مدل مانتوی آستین رگلان و مدل مانتوی آستین کیمونو انتخاب نمایید.

مدل مانتو فانوسی

طرح های مانتوی فانوسی کوتاه و بلند

آستین فانوسی  از دو بخش مختلف تشکیل شده است که یک بخش آن که اغلب در قسمت مچ مانتو قرار دارد به صورت ساده و راسته دوخته شده است و بخش دیگر آن پفی می باشد و با توجه به اینکه امروزه مانتوها با آستین های طرح دار مد شده اند از این رو بهتر است شما در صورت تمایل به پوشیدن مانتوها با آستین طرح دار از این مدل های خاص و زیبا استفاده نمایید.

از آستین فانوسی برای دوخت مانتوهای نخی و کتان و لی و … استفاده می شود و این طرح مانتوها به صورت فانتزی و پف دار می باشند.

مانتو طرح دار آستین فانوسی

طرح مانتوی فانوسی

مانتو مجلسی آستین فانوسی

مدل مانتو کوتاه

مانتو بلند فانوسی

مانتوی طرح دار آستین فانوسی

مانتوی کوتاه فانوسی

مانتوی کوتاه آستین فانوسی

مدل مانتوی فانوسی

مانتوی بلند آستین فانوسی

مانتوی آستین فانوسی

مانتوی زنانه آستین فانوسی

مانتو زیبا و شیک فانوسی

طرح مانتوی فانوسی

مانتوی زیبا و شیک فانوسی

مانتوی لی فانوسی

مدل مانتو بلند

مانتوی فانوسی زیبا و شیک

مانتوهای آستین فانوسی دارای طرح های کوتاه و بلند می باشند که انتخاب اندازه قد این مانتوها به اندازه قد و فرم اندام شما بستگی دارد. مانتوهای فانوسی همچنین به صورت طرح های اسپرت و مجلسی موجود می باشند که شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی تان طرح این مانتوها را انتخاب نمایید.
مانتوهای اسپرت فانوسی برای استفاده در مکان های مختلف انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و مانتوهای مجلسی و رسمی فانوسی نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و شما می توانید این مانتوها را در مجالس مختلف بپوشید و شیک پوش و خوش تیپ تر از همیشه به نظر برسید.

انتخاب رنگ مانتو نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید رنگ مانتو را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام خود انتخاب نمایید.

مانتوهای فانوسی رنگ تیره برای خانم ها با فرم اندام مختلف مناسب می باشند و اگر شما لاغر هستید یا دارای فرم اندامی متناسب می باشید بهتر است مانتوهای رنگ روشن فانوسی را برای پوشیدن در مهمانی ها و مکان های مختلف انتخاب نمایید.

مانتو بلند فانوسی

مانتوی بلند فانوسی

مانتو مشکی فانوسی

مانتوی بلند و شیک فانوسی

مانتو بلند فانوسی

طرح مانتوی فانوسی

مدل مانتو مجلسی فانوسی

مانتوی مجلسی فانوسی

مانتو بلند فانوسی

مدل مانتوی فانوسی زیبا و شیک

مانتو بلند فانوسی

مانتوی اسپرت فانوسی

مدل مانتو فانوسی

مانتوی دخترانه فانوسی

مانتو بلند فانوسی

مدل مانتوی بلند فانوسی

مانتو فانوسی

مانتوی ساده فانوسی

مانتو جلوباز فانوسی

مانتوی سفید و زرشکی فانوسی

مانتو کوتاه فانوسی

مانتوی دخترانه فانوسی

در این مطلب با انواع مدل مانتو فانوسی آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتو با تن پوشی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود