دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸ در خانه های شیک و امروزی

0 7
دکوراسیون لاکچری آشپزخانه

آشپزخانه به عنوان قلب خانه محسوب می شود. در واقع این محدوده آرایش و جو خانه را نشان می دهد. در بسیاری از موارد نیز سبک طراحی  آشپزخانه تحت تاثیر سبک طراحی اتاق نشیمن و سایر نواحی منزل است. دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸ از سبک های طراحی لاکچری است که با دیدگاه متفاوتی انجام شده است.

طرح های متفاوت دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸

همه ساله انواع طاحی متفاوت برای آشپزخانه های امروزی ارائه می شود و ایده ها و خلاقیت های متعددی باعث جذابیت دکوراسیون نقاط مختلف خانه می گردد.

دکوراسیون آشپزخانه 2018

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تن رنگ اهمیت زیادی دارد. بهتر است برای این کار از رنگ های پر جنب و جوش و به یادماندنی استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه با تم لیمویی از جمله رنگ های مورد استفاده برای دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸ رنگ سبز پر رنگ، رنگ بلوطی و زغالی است.

دکوراسیون مدرن آشپزخانه 2018

رنگ از عوامل مهمی است که سبب می شود طراحی داخلی یک آشپزخانه لاکچری و متفاوت به نظر برسد.

دکوراسیون عالی آشپزخانه با تم بنفش

برای ایجاد یک فضای شیک در آشپزخانه بهتر است از دو رنگ تیره و روشن در کنار هم استفاده کنید.

چیدمان لاکچری آشپزخانهمثلا میز و کابینت آشپزخانه به رنگ زرد خردلی و رنگ دیوارها به صورت تیره باشد. البته رنگ های قرمز و آلبالویی را نیز می توانید در قلب رنگ های سفید یا مشکی به کار ببرید.

دکوراسیون ظریف آشپزخانه

توجه داشته باشید که دیوارها و کف آشپزخانه به منزله زمینه می باشند و عناصری مانند میز و کابینت در این زمینه نمود و جلوه پیدا می کند.

طراحی لاکچری آشپزخانه

  طراحی شیک فضای داخلی آشپزخانه      دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه 2018        طراحی شیک فضای داخلی آشپزخانه

زمانی که رنگ های تیره در کنار رنگ های روشن مورد استفاده قرار می گیرند، در واقع یک کنتراست عالی و سرگرم کننده را در دکوراسیون داخلی آشپزخانه های ۲۰۱۸ ایجاد می کنند.

چیدمان آشپزخانه بزرگ با تم تیره آشپزخانه ها در طی دهه های اخیر بسیار تغییر کرده اند و برنامه ریزی های لازم برای آشپزخانه بسیار مهم شده است. پیشرفت تکنولوژی و تغییر دینامیک اجتماعی به افزایش آشپزخانه مدرن کمک کرده است.

دکوراسیون آشپزخانه 2018

تکنولوژی به طور کامل وارد آشپزخانه شده و فقط به شکل ها و لوازم فانتزی محدود نمی شود. در حال حاضر شما می توانید یک دکوراسیون آشپزخانه هوشمند داشته باشید.

دکوراسیون متفاوت آشپزخانه

رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه مدرن هنوز یک رنگ ایده آل و کاربردی است.

چیدمان ظریف آشپزخانه

چیدمان شیک آشپزخانه

 رنگ دومی که برای بسیاری از کابینت های آشپزخانه مورد تایید قرار می گیرد، رنگ خاکستری است.

چیدمان لاکچری آشپزخانه

کابینت ها در دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸ در سبکی متفاوت و زیبا تهیه می شوند. در این مرحله توجه به لوکس و جدید بودن اولویت اول را دارد.

تقریبا تمام کابینت هایی که به سبک جدید طراحی می شوند، بسیار ظریف هستند. شکل دهی آن ها نیز سبک های متنوعی از کروی تا ساده دارد.

طراحی جدید آشپزخانه

نه تنها کابینت ها بلکه کلیه وسایل آشپزخانه با دوربری های ظریف شکل گرفته اند.

طراحی مدرن آشپزخانه 2018

این نوع طراحی مخصوصا در آشپزخانه های کوچک بسیار مورد توجه قرار می گیرد. چون بزرگترین چیزی که در وسایل و طراحی های ظریف رعایت می شود، مسئله کمبود فضاست.

چیدمان شیک آشپزخانه 2018

کف پوش های صاف با سایر سطوح صاف آشپزخانه، هماهنگی قابل ذکری را ایجاد می کند. شما می توانید یک کابینت رنگ تند را در آشپزخانه با زمینه خنثی امتحان کنید. در این صورت هم پوشانی میان آن دو رنگ برقرار می شود و با یکدیگر به هماهنگی می رسند. همین مسئله باعث می شود نه رنگ تند کابینت به صورت ناهنجار جلوه کند و نه رنگ خنثی دیوار به صورت سرد و بی روح پدیدار شود.

طراحی ایده آل فضای داخلی آشپزخانه

طراحی ایده آل فضای داخلی آشپزخانه

بهتر است برای دکوراسیون آشپزخانه کلیه نکات کلیدی برای یک طراحی عالی در نظر گرفته شود. در این مطلب با نمونه هایی از ایده های دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۸ آشنا شدید. امیدواریم با به بکار بستن این ایده ها، فضای آشپزخانه منحصر به فردی طراحی کنید و از آن لذت ببرید.

منبع:زیبایی خانه

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود