۴۰ طراحی مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه ال شکل

0 20
آشپزخانه ال شکل با دیزاین مدرن

دکوراسیون آشپزخانه ال بنا به سبک طراحی آشپزخانه های امروزی بسیار کاربردی و پرطرفدار است. بیشتر مردم خواسته یا ناخواسته چنین چیدمانی را وارد آشپزخانه کرده اند. در ادامه با ایده هایی از چیدمان آشپزخانه ال شکل آشنا خواهید شد.

۴۰ ایده طراحی جذاب و متفاوت دکوراسیون آشپزخانه ال شکل

سبک طراحی محیط در فضاهای کارکردی اهمیت زیادی دارد. به گونه ای که بیشترین دقت و حوصله صرف چنین فضاهایی می شود. آشپزخانه یکی از فضاهایی است که باید برای طراحی آن زمان زیادی صرف گردد. چنین محیطی ضمن داشتن فضای کافی برای رفت و آمد، باید مرتب و منظم باشد و این ترتیب و نظم با حداقل استفاده از فضا فراهم شده باشد.

آشپزخانه ال شکل با دیزاین شیک

دیزاین متفاوت آشپزخانه ال شکل

دیزاین عالی آشپزخانه ال شکل

دیزاین زیبای آشپزخانه ال شکل

دیزاین جذاب آشپزخانه ال شکل

طراحی فوق العاده آشپزخانه ال شکل

طراحی ایده آل آشپزخانه ال شکل

طراحی مدرن آشپزخانه ال شکل

طراحی جدید آشپزخانه ال شکل

طراحی لاکچری آشپزخانه ال شکل

طراحی متفاوت آشپزخانه ال شکل

طراحی عالی آشپزخانه ال شکل

طراحی زیبا آشپزخانه ال شکل

آشپزخانه ال شکل با چیدمان ظریف

چیدمان جدید آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون آشپزخانه ال در اکثر آشپزخانه ها وجود دارد. چیدمان ال در زندگی های امروزی با توجه به معماری آشپزخانه ها در الویت قرار می گیرد. ضمن اینکه در چنین سبک چیدمان آشپزخانه، فضای کافی برای رفت و آمد و … نیز فراهم شده است. بنابراین با انتخاب دکوراسیون آشپزخانه ال بهینه سازی بیشتر از قبل انجام شده است.

این سبک طراحی در آشپزخانه های باز پر کاربرد است. به عنوان مثال طرح کابینت های دایره وار در سبک آشپزخانه جزیره ای کاربرد بیشتر دارد. ساماندهی دکوراسیون آشپزخانه باید به گونه ای باشد که فضای کافی برای ترتیب منظم وسایل در اختیار شما قرار دهد.

آشپزخانه ال شکل با چیدمان مدرن

چیدمان لاکچری آشپزخانه ال شکل

چیدمان شیک آشپزخانه ال شکل

چیدمان فوق العاده آشپزخانه ال شکل

چیدمان متفاوت آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون آشپزخانه ال شکل

آشپزخانه با طراحی ظریف ال

دکوراسیون آشپزخانه ال شکل

چیدمان زیبای آشپزخانه ال شکل

چیدمان عالی آشپزخانه ال شکل

طراحی آشپزخانه به شکل ال

دکوراسیون آشپزخانه ال شکل

آشپزخانه ال با طراحی ظریف

آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون لاکچری آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون آشپزخانه ال شکل، باعث فراخی و دلبازی محیط می شود. از این رو برای طراحی داخلی آشپزخانه پیشنهاد می شود. علاوه بر این، دکوراسیون انتخابی برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب است و فضای بیشتری را در آشپزخانه ایجاد می کند.

با کمی دقت به چیدمان آشپزخانه ال, متوجه نواری از کابینت در دو طرف آشپزخانه می شوید. بنابراین فضای لازم در مرکز آشپزخانه فراهم است. البته اگر از میز برای صرف صبحانه و… در دکوراسیون آشپزخانه استفاده نشود. در واقع به جای استقرار میز در مرکز آشپزخانه از فضای روی پارتیشن آشپزخانه کمک گرفته شود.

دکوراسیون شیک آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون جدید آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون مدرن آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون آشپزخانه ال با در اختیار گذاشتن فضای کافی، محیط داخلی آشپزخانه را زیبا و در عین حال دلباز نشان می دهد. این فراخی امکان رفت و آمد راحت شما را در نقاط مختلف آشپزخانه موجب می شود. از این رو بسیار مورد استقبال و در مرکز توجه است.

با چنین دیزاینی هیچ چیز اضافی در وسط آشپزخانه خودنمایی نکرده و عملاً همه چیز در جای مناسبی مستقر شده اند. علاوه بر این موارد، باید از نورهای تاکیدی زیبایی که می توان در این محیط به کار برد، نیز صحبت به میان آورد. نوارهای طولی این سبک طراحی امکان استفاده از نورهای تاکیدی را در زیر کابینت فراهم می آورد. این روش هم یک دکوراسیون زیبا برای آشپزخانه ال محسوب می شود و هم منجر به روشنایی خاصی بر روی نواحی از سینک و… می شود.

دکوراسیون جالب آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون جذاب آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون زیبای آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون عالی آشپزخانه الی شکل

دکوراسیون متفاوت آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون ایده آل آشپزخانه ال شکل

دکوراسیون فوق العاده آشپزخانه ال شکل

دیزاین آشپزخانه ال در آشپزخانه های کم نور و کوچک به شکل معجزه ای عمل می کند. با چنین دیزاینی، کمبود فضا و نور تا حد زیادی جبران می شود. اگر با برقراری این سبک، مرکز آشپزخانه را خالی یافتید، می توانید از میز و صندلی برای پر کردن آن استفاده کنید. البته این مسئله خیلی در آشپزخانه های کوچک قابل اجرا نیست.

منبع:زیبایی خانه

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود