مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

0 3,935

مبل فانتزی به کدام مدل مبلمان منزل گفته می شود و چه ویژگی هایی دارد؟ مبل های فانتزی چه کاربردی دارند و آیا بدنبال انتخاب و خرید آن باشیم یا نه؟

مدل و طرح مبل می تواند روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن و سالن پذیرایی تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل مبلمان منزل خود توجه لازم را داشته باشید.

Sofa fantasy 6 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل مبل فـانتزی با طراحی شیک و زیبا

انتخاب مبلمان با طرح فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و سالن پذیرایی کار نسبتا دشواری است. بهتر است در انتخاب طرح و رنگ مبل فانتزی قبل از هر چیز به سبک و رنگ های به کار رفته در دکوراسیون توجه کنید تا بتوانید مبلمان با طرح شیک و متفاوتی را برای دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود انتخاب کنید.

Sofa fantasy 19 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل مبلمان فانتزی با رنگ سیاه و سفید

امروزه برای طراحی دکوراسیون اغلب خانه های مدرن از مبلمان با رنگ سیاه و سفید استفاده می شود. مبلمان فـانتزی در انواع رنگ های متنوع روشن و تیره طراحی می شوند. اگر شما تمایل دارید که دکوراسیون اتاق نشیمن و یا پذیرایی منزل تان مدرن و شیک تر به نظر برسد مدل مبلمان فــانتزی با رنگ سیاه و سفید می توانند برای شما انتخاب مناسبی باشند.

Sofa fantasy 2 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 3 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 4 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 5 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 7 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 8 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 10 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 12 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیراییSofa fantasy 13 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

مدل مبلمان راحتی با طرح فانتزی و شیک

امروزه مدل مبلمان راحتی و مبل نیمه استیل به صورت فـــانتزی نیز طراحی می شوند. این مدل مبلمان  علاوه بر رنگ سیاه و سفید در انواع رنگ های تیره و روشن نظیر قهوه ای، بنفش، کرم و قهوه ای، صورتی و …  موجود هستند که بهتر است رنگ مبل فانتزی را با توجه به سایر رنگ های به کار رفته در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی و اتاق نشیمن انتخاب کنید تا دکوراسیون مورد نظر شما شیک و جذاب تر به نظر برسد.

  Sofa fantasy 9 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 11 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 14 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 15 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 16 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 17 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 18 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی Sofa fantasy 1 - مدل مبل فانتزی و شیک برای اتاق نشیمن و پذیرایی

در این مطلب انواع مدل های مبل فانتزی با طرح های شیک و جدید مد سال را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

منبع:زیبایی خانه

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود