چیدمان پذیرایی خانه های امروزی با ایده های بکر و زیبا

0 3,945

اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی، اتاق پذیرایی و هر اسمی که شما بر آن نهاده اید، مرکز اصلی منزل شما محسوب می شود. این اتاق جایی است که شما در آن استراحت می کنید. تمام شکوه و جلوه خانه ای که در آن زندگی می کنید با همین اتاق تعریف می شود. ما به شما ایده های متفاوتی برای چیدمان پذیرایی خانه های امروزی را پیشنهاد می کنیم.

ایده های متفاوت چیدمان پذیرایی خانه های امروزی

شما به دنبال به روز رسانی وسایل منزل هستید یا علاقه دارید یک دکوراسیون شیک و متفاوت برای پذیرایی ایجاد کنید؟

چیدمان پذیرایی خانه های امروزی

اگر برای دکوراسیون پذیرایی به رنگ خاصی علاقه دارید و مایل هستید آن رنگ را در طراحی پذیرایی به کار ببرید، بهتر است از طراحی نیم ست برای این کار استفاده کنید.

دکوراسیون پذیرایی خانه های امروزیدکوراسیون تک رنگ بدون دخالت رنگ های دیگر چندان جالب به نظر نمی رسد. مخصوصا برای کسانی که به دنبال تنوع هستند.

طراحی متفاوت اتاق پذیرایی خانه های امروزی

دکور دیوار از جمله طرح های زیبا چیدمان پذیرایی خانه های امروزی است. شما دکور ویژه ای را با طراحی رنگارنگ برای بخشی از دیوار انتخاب می کنید.

چیدمان لاکچری پذیرایی

طراحی شیک اتاق پذیرایی

دکوراسیون عالی پذیرایی خانه های امروزی

چیدمان پذیرایی خانه های امروزی به شکل مدرن

دکوراسیون عالی اتاق پذیرایی

دکوراسیون مدرن اتاق پذیرایی

دکوراسیون شیک اتاق پذیرایی

طراحی شیک اتاق پذیرایی

طراحی جدید پذیرایی برای خانه های امروزی

طراحی لاکچری پذیرایی برای خانه های امروزی

چیدمان شیک پذیرایی خانه های امروزی

چیدمان شیک پذیرایی

چیدمان شیک پذیرایی خانه های امروزی

اگر شما در منزلی سکونت دارید که طراحی لازم برای وسایل انجام شده است، مطمئن باشید فضای بیشتری برای چیدمان دارید مانند مدل میز ال سی دی دیواری و تعبیه مکان مناسب برای آن، تعبیه مکان مناسب برای یک دکور عالی از جمله کارهایی است که چیدمان شما را زیبا و جذاب می کند. اگر کمبود فضا دارید از مبلمان ظریف استفاده کنید یا از مدل مبلمان و میز چند کاره استفاده شود.

چیدمان شیک اتاق نشیمن خانه های امروزی

طراحی شیک اتاق نشیمن خانه های امروزی

دکوراسیون عالی اتاق نشیمن خانه های امروزی

بهتر است که از یک چیدمان مدرن برای پذیرایی استفاده کنید. سبک مدرن چیدمان دارای تنوع بسیاری است. اول اینکه یک معماری نوین برای  فضای چیدمان پذیرایی به کار رفته است. معماری خانه های امروزی کمبود فضا را تا حد زیادی جبران کرده است. دکوراسیون چوبی نیز برای طراحی پذیرایی ایده جالبی است.

طراحی متفاوت اتاق نشیمن خانه های امروزی

خطوط منحنی و کروی برای دکوراسیون در اولویت قرار می گیرند. برای چیدمان وسایل و تهیه آن ها بهتر است از این سبک تبعیت کنید. اگر از رنگ شاد برای طراحی فضای اتاق استفاده می کنید، این رنگ را در کنار رنگ های دیگر به کار ببرید.

برای نور پردازی اتاق نشیمن لازم نیست از لوستر و لامپ های بزرگ استفاده کنید. لامپ ها را با توجه به فضا و میزان روشنایی که لازم دارید، انتخاب کنید.

چیدمان متفاوت پذیرایی

وسایل غیر ضروری را برای یک چیدمان عالی کنار بگذارید تا چیدمان شما یک چیدمان به هم ریخته به نظر نرسد. مبلمان را جای مناسبی قرار دهید. ابعادآن ها را طوری انتخاب کنید که بعد از چیدن آن ها، هنوز فضای کافی در اتاق پذیرایی داشته باشید. نورپردازی دیواری نیز ایده مناسبی برای یک دکوراسیون زیبا می باشد.

چیدمان عالی اتاق پذیرایی

چیدمان مدرن اتاق نشیمن خانه های امروزی

از اینکه در ارائه ایده های چیدمان پذیرایی خانه های امروزی همراه ما بودید، صمیمانه سپاس گذاریم و امیدواریم مطالب ما در این زمینه مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

منبع:زیبایی خانه

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود