دکوراسیون دانمارکی و آشنایی با طراحی های صورت گرفته با این سبک + عکس

0 73
دکوراسیون دانمارکی

دانمارک در بسیاری از هنرها و علوم ها در رده کشورهای پیشرفته و برتر جهان به شمار می رود و طراحی داخلی دانمارکی از انواع سبک های متفاوت است که با تاثیرپذیری از شرایط خاص و محیط های طبیعی منطقه اسکاندویناوی شکل گرفته است که این سبک دیزاین داخلی فقط به همین منطقه محدود نشده و امروزه به یکی از سبک های پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است. در ادامه ایده هایی برای طراحی دکوراسیون دانمارکی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی دکوراسیون دانمارکی

طراحی داخلی دانمارکی مانند دیزاین داخلی اروپایی و دیزاین داخلی فرانسوی دارای ویژگی های خاص خود می باشد که همین ویژگی ها باعث متمایز شدن آن نسبت به سایر سبک های دیزاین داخلی شده است و اگر شما تمایل دارید طراحی داخلی منزل تان خاص و متفاوت به نظر برسد بهتر است از این سبک استفاده نمایید.

دکوراسیون دانمارکی

دیزاین داخلی دانمارکی

طراحی داخلی دانمارکی سبکی مدرن می باشد که این سبک باعث خلق فضایی زیبا و راحت و آرامش بخش و در عین حال شیک و جذاب می شود.

در سبک طراحی داخلی دانمارکی از فرش های بزرگ استفاده نمی شود و در این سبک دیزاین یک اتاق به صورت کامل به کمک فرش پوشانده می شود بلکه بخشی از کفپوش به کمک فرش پوشانده می شود همچنین در سبک دانمارکی هیچ فرشی از دیوار تا دیواری دیگر کشیده نمی شود.

در سبک دانمارکی قالیچه های کوچک کاربرد زیادی دارند و از اکسسوری هایی که از پوست حیوانات و پشم گوسفند ساخته شده اند برای پوشاندن قسمتی از کفپوش استفاده می شود.

چوب یکی دیگر از عناصر مهم در دیزاین داخلی دانمارکی محسوب می شود و از این عنصر طبیعی در دیوارها و کفپوش و کابینت ها و … استفاده می گردد و اهمیت این عنصر به حدی می باشد که از آن برای ساخت ظروف و اشیای روزمره استفاده می گردد.

دکوراسیون اتاق نشیمن دانمارکی دکوراسیون اتاق نشیمن دانمارکی طراحی داخلی دانمارکی دکوراسیون دانمارکی شیک دکوراسیون داخلی دانمارکی شیک دکوراسیون زیبا و مدرن دانمارکی طراحی داخلی دانمارکی دکوراسیون دانمارکی شیک دکوراسیون رنگ روشن دانمارکی دکوراسیون داخلی دانمارکی دکوراسیون اتاق نشیمن دانمارکی طراحی داخلی دانمارکی طراحی داخلی دانمارکی دکوراسیون داخلی دانمارکی دکوراسیون اتاق نشیمن دانمارکی طراحی زیبا و شیک دانمارکی دکوراسیون دانمارکی

چوب هایی مانند چوب کاج و چوب جنگلی و چوب درخت با رنگ روشن در سبک دانمارکی مورد استفاده قرار می گیرند که این چوب ها دارای بافتی طبیعی می باشند و بدون اینکه فضا را تیره نمایند حس زیبایی و جذابیت را در آن ایجاد می کنند.

سبک دانمارکی ساده و مدرن می باشد تا جایی که امکان دارد در آن از خط های عمودی و افقی استفاده می گردد و در این سبک تزیینات و چیزهای اضافه جایگاه زیادی ندارند و سطوح استفاده شده در این سبک طراحی داخلی صاف و تمیز و بدون بافت می باشند و در آن ها نیز تنوع رنگی چندانی به چشم نمی خورد و همین امر موجب شده است که بخش زیادی از فضا به عنوان یک پس زمینه خنثی و ساده عمل نماید و بخش های مهم تر نیز مورد تاکید قرار می گیرند.

اکسسوری ها نیز از اشیایی می باشند که برای تزیین و زیباتر کردن فضای داخلی از آن ها استفاده می گردد که این اکسسوری ها را می توانید در قفسه دکور و بوفه منزل قرار دهید همچنین این اکسسوری ها شامل تابلوهای دیواری یا کتاب هایی هستند که روی قفسه قرار داده می شوند.

طراحی داخلی دانمارکی طراحی اتاق خواب دانمارکی دکوراسیون دانمارکی دکوراسیون زیبا و شیک دانمارکی طراحی زیبا و شیک دانمارکی دکوراسیون اتاق خواب دانمارکی

گیاهان سرسبز در روشن سازی و شاداب کردن فضای داخلی منزل دارای تاثیر زیادی می باشند و طراحان داخلی دانمارکی نیز تاثیر گیاهان سرسبز در دیزاین داخلی منزل را هرگز نادیده نمی گیرند زیرا این گیاهان باهث تصفیه هوا و متعادل سازی رطوبت می شوند و برای محیط های سرد و بسته استفاده از آن ها ضروری می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های سبک دانمارکی نیز استفاده از رنگ های روشن ولی مات نظیر رنگ سفید مات و خاکستری روشن می باشد که این رنگ ها باعث روشن تر کردن فضا می شوند همچنین رنگ های روشن و مات باعث می شوند تا فضای منزل متحد و به هم پیوسته و یکدست به نظر برسد.

آشپزخانه دانمارکی دکوراسیون داخلی دانمارکی طراحی داخلی دانمارکی دکوراسیون آشپزخانه طوسی دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه سفید دانمارکی دکوراسیون داخلی دانمارکی طراحی زیبا و شیک دانمارکی دکوراسیون آشپزخانه سفید دانمارکی دکوراسیون آشپزخانه مدرن دکوراسیون آشپزخانه دانمارکی

در این مطلب با ایده هایی برای طراحی دکوراسیون دانمارکی آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این دیزاین های داخلی نهایت بهره را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دکوراسیونی بی نظیر را در قسمت های مختلف منزل خود ایجاد نمایید.

منبع:زیبایی خانه

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود