دکوراسیون ۲ آپارتمان یک خوابه زیبا با تم چوب

0 204
آپارتمان یک خوابه

همه افراد تمایل دارند زمانی که در منزل هستند احساس آرامش و راحتی داشته باشند و لازمه ایجاد آرامش در فضای منزل طراحی دکوراسیونی شیک و کاربردی است. در ادامه تصاویری از دکوراسیون آپارتمان یک خوابه با تم چوبی زیبا را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

در طراحی دکوراسیون اغلب آپارتمان های کوچک و امروزی از تم چوبی استفاده می شود که وجود تم چوبی در فضای آپارتمان باعث ایجاد گرما و صمیمیت بیشتری می شود بنابراین اگر شما تمایل دارید دکوراسیون آپارتمان کوچک تان مدرن و زیباتر به نظر برسد بهتر است از تم چوبی استفاده نمایید.

طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی ۱۰

طراحی دکوراسیون آپارتمان یک خوابه

در طراحی این دو آپارتمان یک خوابه از پالت رنگی مشابه و تم چوبی استفاده شده است که هر کدام از این آپارتمان ها زیبایی خاص خودشان را دارند. یکی دیگر از ویژگی های بارز این دو آپارتمان طراحی نورپردازی مدرن و کاربردی آن ها است.
اتاق نشیمن اولین آپارتمان طراحی خاص و ویژه ای دارد و با اینکه فضای اتاق نشیمن کوچک است وسایل به شیوه ای کاربردی و متفاوت در فضای اتاق نشیمن چیده شده است. در طراحی این آپارتمان فضای بین آشپزخانه و اتاق نشیمن توسط مبلمانی با طراحی خاص از یکدیگر جدا شده اند. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه از تم چوبی استفاده شده است و استفاده از تم چوبی باعث مدرن تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه شده است.

دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن دکوراسیون اتاق نشیمن دکوراسیون اتاق نشیمن طراحی داخلی خانه آپارتمانی طراحی دکوراسیون زیبا و شیک خانه آپارتمانی

اتاق خواب این آپارتمان طراحی خاص و متفاوتی دارد و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در طراحی اتاق خواب از تم چوبی و نورپردازی متفاوتی استفاده شده است. استفاده از پرده حریر در فضای اتاق خواب نیز دکوراسیونی متفاوت و ایده آل را ایجاد کرده است.

دکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون زیبا و شیک اتاق خواب طراحی داخلی اتاق خواب دکوراسیون زیبا و شیک خانه آپارتمانی

سرویس بهداشتی این آپارتمان نیز طراحی خاص و متفاوتی دارد و از نورپردازی مدرن و رنگ های روشن برای فضای سرویس بهداشتی استفاده شده است به همین دلیل است که دکوراسیون سرویس بهداشتی آرامش بخش و متفاوت به نظر می رسد.

دکوراسیون زیبا و مدرن خانه آپارتمانی دکوراسیون زیبا و مدرن سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی

آپارتمان دوم طراحی خاص و مدرن تری دارد و برای پوشاندن دیوار قسمت های مختلف آپارتمان از دیوارپوش چوبی استفاده شده است. در طراحی اتاق نشیمن برای ایجاد فضایی خاص و متفاوت از صفحه نمایش پروژکتور بزرگ استفاده شده است و همچنین برای تزیین زیبا اتاق نشیمن پرده ای با رنگ تیره و خاص به چشم می خورد. در فضای اتاق نشیمن این آپارتمان کوچک از مبلمانی مدرن و با طراحی خاص استفاده شده است همچنین در طراحی آشپزخانه و اتاق خواب این آپارتمان نیز دکوراسیون داخلی شیک و در عین حال کاربردی به چشم می خورد.

دکوراسیون زیبا و خاص اتاق خواب
دکوراسیون زیبا و شیک خانه آپارتمانی

دکوراسیون زیبا و شیک آپارتمان یک خوابه طراحی دکوراسیون خانه آپارتمانی دکوراسیون آپارتمان دکوراسیون خانه آپارتمانی طراحی داخلی اتاق خواب طراحی زیبا و شیک خانه آپارتمانی دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب آپارتمان یک خوابه آپارتمان یک خوابه

در این مطلب با طراحی دکوراسیون آپارتمان یک خوابه شیک و زیبا آشنا شدید که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دکوراسیونی بی نظیر را در فضای خانه آپارتمانی خود ایجاد کنید.

منبع:زیبایی خانه

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود