با جدیدترین مدل های میز نهارخوری ۲۰۱۴ بیشتر آشنا شوید + تصاویر

0 3,711

مدل های جدید و مدرن میز نهارخوری ۲۰۱۴ را در این مطلب برای شما برگزیده ایم تا با طراحی جدید میز های نهارخوری در سال ۲۰۱۴ بیشتر آشنا شوید. با توجه به افزایش استفاده از میزنهار خوری در دکوراسیون خانه های ایرانی و اهمیت زیبایی و کاربردی بودن میز های نهارخوری، شناخت مدل های جدید و طرح های شیک و مدرن میز نهارخوری می تواند ما را برای انتخاب یک میز نهارخوری باکلاس و دوست داشتنی برای استفاده در دکوراسیون داخلی منزلمان یاری نماید. در ادامه با جدیدترین مدل های میز نهارخوری ۲۰۱۴ بیشتر آشنا خواهیم شد.

عکس های میز نهارخوری ۲۰۱۴ :

مدل های جدید میز نهارخوری در سال ۲۰۱۴ از طراحی های متفاوتی تشکیل شده است. زیبایی، ابعاد و راحتی آن در هنگام صرف غذا می تواند از مهمترین ویژگی های میز و صندلی نهارخوری باشد که توجه به هر کدام از آن ها قبل از سفارش و تهیه میزنهارخوری ضروریست. در ادامه عکس های مدل های جدید و متفاوت میز نهار خوری ۲۰۱۴ را با هم مشاهده می نماییم.

میز نهارخوری 2014 شیک و مدرن

میز نهارخوری 2014 جدید

عکس میز نهارخوری 2014

طراحی پایه های جدید برای میز و صندلی نهارخوری یکی از ترفندهای زیبایی بیشتر میزهای نهارخوری در سال ۲۰۱۴ است که طراحان مختلف توانسته اند طرح های موفقی را در این سال رونمایی کنند.

میز نهارخوری 2014 مدرن و زیبا

میز نهارخوری 2014 با کلاس

میز نهارخوری 2014 مدرن و جدید

طراحی های مینیمال نیز از جمله طرح های محبوب در سال ۲۰۱۴ هستند سادگی در کنار خلاقیت از نکات بارز در موفقیت اینگونه از طراحی هاست.

میز نهارخوری 2014 با ایده ای نو

طراحی جدید میز نهارخوری 2014

در طراحی های جدید میز نهارخوری باید به ابعاد و ظرفیت آن ها نیز توجه کنید ممکن است میر نهارخوری شیک و مدرن با ظرفیت ۴ نفر برای ظرفیت های بالاتر چندان جالب به نظر نرسد.

میز نهارخوری 2014 زیبا و جدید

میز نهارخوری 2014 شیک و جدید

استفاده از میزنهارخوری چوبی همچنان دارای طرفداران بسیای است در سال ۲۰۱۴ طرح های جدیدی از میزنهارخوری های چوبی نیز وارد بازار شده است.

میز نهارخوری 2014 مدرن و زیبا

میز نهارخوری 2014 جدید پوبی

میز نهارخوری 2014 چوبی

 قبل از انتخاب میز نهارخوری به محل قرارگیری آن و ابعاد موردنظر با توجه به ظرفیت موردنیازتان توجه کنید تا انتخاب مناسبی برای طرح و رنگ میزنهارخوری داشته باشید. امیدواریم از مشاهده مدل های میز نهارخوری ۲۰۱۴ لذت برده باشید برای مشاهده مدل های بیشتر از میزهای نهارخوری به زیر شاخه میز نهارخوری از منوی دسته بندی موضوعات مراجعه کنید.

منبع:زیبایی خانه

-
- -
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود