تصاویر مدل های دکوراسیون منزل ایرانی جدید و دوست داشتنی

0 9
چیدمان مبلمان در خانه ایرانی

امروز چند مدل دکوراسیون منزل ایرانی مدرن و جدید را برای شما گردآوری کرده ایم. امروزه اغلب خانه های ایرانی ضمن تاثیر پذیری از دکوراسیون های غربی همچنان رنگ و بوی خود را حفظ کرده اند و به گونه ای ایده های به کار رفته در دکوراسیون های غربی را بومی سازی و در دکوراسیون منازل ایرانی مورد استفاده قرار داده اند. استفاده از فرش و قالیچه، اجسام دکوراتیو زینتی، پرده های مجلل، گچ بری ها و نورپردازی ها و سبک خاص محل قرار گیری مکان های مختلف در خانه های ایرانی که متاثر از فرهنگ ایرانی اسلامی می باشد دکوراسیون منازل ایرانی را با هر جای دنیا متفاوت ساخته است. در ادامه تصاویری از چند مدل دکوراسیون منزل ایرانی را با هم مشاهده می نماییم.

دکوراسیون منزل ایرانی مدرن و شیک:

خانه های ایرانی دارای طراحی و دیزاین خاص خود هستند در طراحی دکوراسیون منازل ایرانی شاهد تزئینات خاص و متنوع بسیاری هستیم این تزئینات بر روی دیوار ها، سقف و اجسام دکوراتیو بسیاری به چشم می خورد. به گونه ای این تزئینات را می توان عامل اصلی تفاوت دکوراسیون منزل ایرانی با دکوراسیون خانه های غربی و شرقی دانست. در ادامه تصاویری از منازل مختلف ایرانی که دارای دکوراسیون های مدرن و شیک می باشند برای الگوبرداری شما از دکوراسیون های جدید ایرانی قرار داده ایم.

دکوراسیون آشپزخانه

اتاق خواب ایرانی

دکوراسیون اتاق کودک ایرانی

دکوراسیون ایرانی

دکوراسیون خانه ایرانی

دکوراسیون پذیرایی منزل ایرانی

پذیرایی ایرانی

چیدمان مبلمان در خانه ایرانی

یکی از ویژگی های مهم دکوراسیون خانه های ایرانی استفاده از سرویس کامل مبلمان در فضای کم می باشد. اغلب ما ایرانی ها به استفاده از سرویس های مختلف مبلمان در کنار میز غذاخوری در فضایی کم عادت کرده ا یم.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

نمای داخلی خانه ایرانی

عکس دکوراسیون ایرانی

حالا دیگر باید تقریبا در تمام خانه های ایرانی شاهد استفاده از گچ بری و یا کناف کاری باشیم. در واقع تزئینات دیوار و مخصوصا سقف خانه از ویژگی بارز هر طراحی ایرانی پسند است. امیدواریم ایده های مناسبی برای الگوبرداری از تماشای عکس های دکوراسیون منزل ایرانی بدست آورده باشید. پیشنهاد می کنیم تصاویر بیشتری در زمینه دکوارسیون خانه های مختلف را در سایت مشاهده نمایید.

منبع:زیبایی خانه

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود