چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟

0 4,058

برای دیدن تصاویری زیبا و دیدنی از تزیین حیاط خلوت خانه با ایده هایی بکر و روش هایی جذاب می توانید در ادامه این مطلب از نصرینو همراه ما شوید.

تزیین حیاط خلوت

امروزه اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی طراحی می شوند و در خانه های آپارتمانی دیگر خبری از فضای سبز بزرگ و زیبا نیست از این رو طراحان ساختمان سعی دارند تا فضایی گرم و دلنشین را در حیاط خلوت و تراس یا بالکن ایجاد کنند. در ادامه ایده هایی برای تزیین حیاط خلوت را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

روش هایی برای تزیین حیاط خلوت

برای تزیینات بالکن و تراس و حیاط خلوت روش هایی پرکابرد وجود دارد و بهتر است شما قبل از اقدام به دیزاین این بخش از منزل ابتدا اطلاعات لازم را بدست آورید و بعد از تهیه وسایل مورد نیاز به انجام تزیینات بپردارید.

دیزاین حیاط خلوت شیک

اگر شما در خانه آپارتمانی زندگی می کنید بهتر است حیاط خلوت یا بالکن را به محیطی دنج و آرامش بخش تبدیل کنید تا اعضای خانواده یا مهمان هایتان بتوانند در این بخش از منزل به تماشای گل و گیاه و استراحت یا نوشیدن چای و عصرانه بپردازند.

برای تزیینات حیاط خلوت وسایل تزیینی زیادی وجود دارد که یکی پرکاربردترین وسایل گلدان ها و گل های رنگارنگ هستند همچنین شما می توانید باغچه ای کوچک را در بخشی از فضای حیاط خلوت در صورت امکان طراحی نمایید و برای تزیینات باغچه از سنگ های رنگی و گل های زیبا و … استفاده نمایید.

حوضچه ها و فواره های کوچک نیز برای دیزاین حیاط خلوت انتخابی مناسب به شمار می روند و اگر حیاط خلوت منزل شما متراژ بزرگی دارد می توانید در قسمتی از فضای آن مبلمان یا صندلی هایی را با طرح و رنگی زیبا بچینید.

Backyard decoration 3 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 4 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 5 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 6 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 7 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 8 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 9 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 10 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 11 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 12 1 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 13 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 14 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 2 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟

برای زیباسازی دیوار حیاط خلوت می توانید از گلدان های رنگی دیواری استفاده کنید همچنین در صورت تمایل می توانید شلف دیواری یا قفسه دیواری در ابعاد مختلف را روی دیوار نصب نمایید و گلدان ها را روی این قفسه ها قرار دهید.

اگر تمایل دارید فضای حیاط خلوت یا بالکن از منزل همسایه ها قابل مشاهده نباشد می توانید از گیاهان رونده و … برای پوشاندن دید بالکن یا حیاط خلوت استفاده کنید.

استفاده از چمن مصنوعی نیز باعث خلق فضایی زیبا و همیشه سبز در حیاط خلوت می شود همچنین اگر شما به چمن مصنوعی دسترسی ندارید می توانید برای پوشاندن کف حیاط خلوت از کفپوش های چوبی و سرامیکی و سنگی و … استفاده نمایید.

اگر تمایل دارید حیاط خلوت دارای دکوراسیونی چشمگیر و دلنواز باشد نباید از طراحی نورپردازی غافل شوید. برای نورپردازی حیاط خلوت می توانید از انواع چراغ های دیوارکوب و پایه دار و ریسه های نوری استفاده کنید.

Backyard decoration 16 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 17 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 18 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 19 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 26 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 28 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 29 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟ Backyard decoration 15 - چگونه حیاط خلوت خانه را زیبا کنیم ؟

در این مطلب توجه شما را به انواع تزیینات حیاط خلوت جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید دکوراسیونی بی نظیر را برای این بخش از منزل خود طراحی نمایید.

منبع:زیبایی خانه

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود