مراحل چگونگی بستن روسری لبنانی

0 5,125

اگر به روسری لبنانی علاقه دارید اما روش بستن آن را بلد نیستید در ادامه آموزش بستن روسری لبنانی را مشاهده کنید.

در این مطلب نحوه بستن روسری لبنانی در ۴ مرحله مخصوص خانم های باحجاب در رده سنی های مختلف را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با توجه به مراحل ذکر شده بتوانید در نحوه بستن روسری با این مدل مهارت لازم را بدست آورید.

روسری از انواع اکسسوری های مناسب برای خانم ها می باشد که علاوه بر طرح و رنگ آن بهتر است برای داشتن استایل جذاب به نحوه بستن روسری توجه شود. روش های زیادی برای بستن این اکسسوری وجود دارد و شما می توانید به کمک انواع مدل های بستن روسری لبنانی و بستن روسری به روش ساده و … برای بستن روسری تان اقدام کنید.

بستن روسری لبنانی در چند مرحله ساده

بستن روسری به روش لبنانی یکی از انواع روش های پرطرفدار و جذاب در بین خانم ها و دختران جوان امروزی است زیرا بستن این اکسسوری به روش لبنانی علاوه بر اینکه زیبایی استایل شما را تمکیل می کند دارای پوشش و حجابی کامل نیز می باشد و شما می توانید بستن روسری به این روش را جایگزین مقنعه نمایید.

نحوه بستن روسری لبنانی

مراحل بستن روسری

۱. ابتدا روسری را باز کنید و یک مثلث کوچک از روسری را تا بزنید توجه داشته باشید که هر چه قسمت سه گوش داخلی روسری کوتاه تر باشد هنگام بستن ، روسری بلندتر به نظر می رسد و زیبایی و جذابیت آن روی سر نیز بیشتر می شود. توجه داشته باشید که اگر جنس روسری شما نازک است یا تمایل دارید روی آن از چادر استفاده نمایید و دولای روسری روی سر شما ایست خوبی ندارد می توانید از طلق نازک که مخصوص روسری است استفاده نمایید و طلق را میان دولای روسری قرار دهید.

۲. روسری را روی سرتان قرار دهید و قسمت زیر چانه را به کمک سنجاقی محکم نمایید.

۳. در این مرحله به کمک دست قسمت زیر چانه تان را محکم بگیرید و چین کناری روسری را در دست هایتان بگیرید و آن را از قسمت زیری چانه عبور دهید و در طرف دیگر سر نزدیک به محل گوش ها آن را با سنجاق محکم نمایید به عبارتی دیگر گوشه سمت راست روسری را به گوشه سمت چپ ببرید به صورتی که سنجاق در زیر گلو شما پنهان شود سپس آن را از قسمت کمی بالاتر از انتهای روسری در جایی که به گونه شما نزدیک است به کمک سنجاق تزیینی محکم نمایید.

۴. در این مرحله همه لایه هایی که نزدیک به چانه هستند و چین های موجود روی روسری را در مرتب کنید.

آموزش بستن روسری

بستن روسری

توجه داشته باشید که از مدل بستن روسری لبنانی خانم های چادری و مانتویی می توانند استفاده کنند و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به حجاب و پوشش خود اهمیت زیادی می دهید بهتر است از این روش برای بستن روسری تان استفاده نمایید و ظاهری امروزی و جذاب داشته باشید.

منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود