طرح های زیبا و شیک برای مدل مانتو فرم مدارس

0 27,634

فرم مدارس مدل فرم مدارس مدل مانتو مدارس, مانتو فرم, مدل های فرم مدارس,شیک ترین فرم های مدارس,طراحی و دوخت مانتوهای فرم,طراحی مانتوهای مدارس,مانتو و فرم مدارس,طراحی لباس های مدارس,فرم های مدارس,جدیدترین مانتوهای مدارس,فرم و روپوش مدارس,مدل لباس های مدارس,مانتوهای شیک مدارس,شیک ترین مانتوهای مدارس

در این مطلب انواع مدل مانتو فرم مدارس با طرح و رنگ های متنوع مخصوص دانش آموزان در مقطع راهنمایی و ابتدایی را پیش رو خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

 کم تر از یک ماه به بازگشایی مدارس مانده است از این رو والدین و مربیان برای تهیه مدل مانتو فـرم مدارس در تکاپو هستند. توجه داشته باشید که مانتوی فـرم یکی از مهم ترین پوشش برای دانش آموزان است و بیشتر از شلوار و مقنعه می تواند روی زیبایی و جذابیت ظاهری دانش آموزان تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ مانتوی فرم حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل مانتو فـرم مدارس جدید و شیک

مانتوهای فـرم برای مدارس در انواع طرح و رنگ های متنوع دوخته می شوند که انتخاب هر یک از این طرح ها به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری فرزند شما بستگی دارد. در مطالب قبلی مدل لباس فـرم مهد کودک را مشاهده کردید در ادامه با انواع مدل مانتو فرم مدارس آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

طرح مانتوی فرم

طرح های مانتو فـرم مدارس ابتدایی و راهنمایی

دانش آموزان به طرح و رنگ مانتوی خود حساس هستند و با توجه به اینکه امروزه مدارس مانتوهای فـرم با طرح و رنگی یکدست را برای دانش آموزان طراحی می کنند از این رو بهتر است والدین عزیز مانتویی را برای فرزند خود انتخاب نمایند که دقیقا هم سایز او است.
توجه داشته باشید مانتوهایی که برای فرزند شما گشاد یا تنگ هستند باعث می شوند تا ظاهر و فـرم اندام او نامطلوب به نظر برسد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب سایز مانتو دقت لازم را به خرج دهید.

 انتخاب رنگی مناسب برای مانتوی فرم نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مانتوهای فـرم در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند و در برخی از طرح های این مانتوها از ترکیب دو رنگ مشکی یا تیره استفاده شده است و در برخی از طرح ها نیز از دو طیف مختلف یک رنگ استفاده شده است.

مانتوی فرم مدارس

مانتو و شلوار فـرم مدارس

مانتو و شلوار فرم

مدل مانتو مدارس

مانتوی فرم

طرح مانتوی فـرم

مانتو و شلوار فرم

مانتو و شلوار فـرم مدارس

مانتو و شلوار فرم برای مدارس

مانتوی فـرم مدارس

مانتوی فرم دانش آموزی

مانتو فرم دو رنگ

مانتو و شلوار فرم

طرح مانتو و شلوار فرم

مدل مانتوی فرم

مانتوی فرم برای مدارس

مانتوی فرم برای مدارس

مدل مانتو فرم مدرسه

مانتو و شلوار فرم برای مدارس

طرح مانتوی مدارس

مانتو و شلوار فرم برای مدارس

مانتو و شلوار مدرسه

مدل مانتو فرم

مانتو و شلوار مدارس صورتی و خاکستری

مانتوهای فـرم برای دانش آموزان در مقطع راهنمایی و ابتدایی در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به مانتویی که مدارس برای دانش آموزان در نظر گرفته اند بستگی دارد.
توجه به اندازه قد مانتو نیز از اهمیت زیادی برخودار می باشد و برای دانش آموزان در مقطع ابتدایی نباید مانتو از کشک زانو فراتر برود زیرا مانتوهای بلند آزادی عمل را کودکان می گیرند.
برای دانش آموزان در مقطع راهنمایی نیز می توانید مانتوهای فرم تا روی زانو را انتخاب نمایید همچنین بهتر است طرح و رنگ مقنعه و شلوار را با توجه به طرح و رنگ مانتو انتخاب نمایید تا فرزند شما شیک پوش و جذاب تر به نظر برسد.

مانتوی فرم مدارس

طرح مانتو و شلوار فرم مدارس

مانتو فرم

مانتوی فرم مدارس

مانتو و شلوار فرم

مدل مانتو و شلوار فرم مدارس

مدل مانتو فرم

 مانتوی فرم برای مدارس

مانتو شلوار فرم مدارس

مدل مانتو فرم مدارس ابتدایی

مانتو فرم

مانتو و شلوار فرم

مانتو و شلوار فرم

طرح مانتو و شلوار فرم برای مدارس

مانتو فرم

مدل مانتوی فرم برای مدارس

مانتو فرم شیک

مانتوی فرم برای مدارس

مانتو شلوار فرم

مدل مانتوی مدارس

مانتوی فرم برای مدارس

مدل مانتو بچه گانه

مدل مانتو فرم

مدل مانتوی مدارس شیک

مانتو شلوار فرم مدارس

مانتوی فرم

مانتو فرم زیبا

مدل لباس فرم برای کودکان

مانتوی فرم زیبا

لباس فرم مدرسه ابتدایی

مانتو و شلوار فرم مدارس

مانتو شلوار فرم مدرسه

در این بخش از دنیای مد مجله نصرینو با انواع مدل مانتو فرم مدرسه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود