ویزاهای اقامت دائم کانادا

0 3,725

“چگونه اقامت دائم کانادا بگیریم؟” می توانید از طریق یکی از انواع ویزاهایی که منجر به اخذ اقامت دائم در کانادا می شوند، برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

گروه دیگری از ویزاهای کانادا از نوع ویزاهای اقامت دائم هستند؛ با اخذ یکی از این ویزاها می توانید به صورت دائم در کانادا اقامت داشته باشید و از مزایای ویزای اقامت دائم کانادا نیز بهره مند شوید. ذکر این نکته ضروری است که مهاجران در هنگام اخذ ویزای اقامت دائم در کانادا، هنوز به عنوان شهروند این کشور شناخته نمی شوند. این بدان معنا است که این افراد، ضمن برخورداری از حق اقامت دائم در کانادا، شهروندی کشوری غیر از کانادا را در اختیار دارند.

اگر این سوال برای شما مطرح است که “چگونه اقامت دائم کانادا بگیریم؟” می توانید از طریق یکی از انواع ویزاهایی که منجر به اخذ اقامت دائم در کانادا می شوند، برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. به شکلی که، متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق روش های مختلفی می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. با توجه به این موضوع که هر روش مهاجرتی، گروه خاصی از متقاضیان مهاجرت به کانادا را مورد هدف قرار می دهد، شرایط ذکر شده برای اخذ ویزای کانادا نیز ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، پیشنهاد می کنیم به منظور سرعت بخشیدن به روند مهاجرتی خود، حتما با یکی از کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی تراست، به منظور انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا، مشورت کنید. در ادامه، به انواع ویزاهایی که منجر به اخذ اقامت دائم در کانادا می شوند، اشاره شده است.

ویزای افراد خود اشتغال کانادا

یکی از انواع ویزای کانادا که برای اقامت دائم در این کشور در نظر گرفته شده است، ویزای افراد خود اشتغال در کانادا است. چنانچه قصد داشته باشید از طریق یکی از مسیرهای مهاجرت خوداشتغالی کانادا برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید، می توانید برای دریافت این ویزای کانادا درخواست خود را ارائه دهید. با توجه به اطلاعاتی که در وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا آورده شده است، معمولاَ ویزای خود اشتغالی در کانادا برای هنرمندان و ورزشکارانی که قصد خود اشتغالی در کانادا را دارند، صادر می شود. بنابراین، می توان به نوعی از این ویزا به عنوان ویزای کانادا برای هنرمندان و ورزشکاران نیز نام برد.

یکی از شرایطی که برای اخذ ویزای افراد خود اشتغال در کانادا در نظر گرفته شده است، برخورداری از حداقل 2 سال تجربه کاری در یکی از زمینه های مورد نیاز برای خود اشتغالی در کانادا است. با توجه به این که دریافت این ویزای کانادا بسیار رقابتی است، ممکن است برخورداری از حداقل شرایط، تضمین کننده دریافت این ویزا نباشد. بنابراین، ویزای افراد خود اشتغال کانادا بیشتر می تواند برای افرادی که در یک کسب وکار حرفه ای محسوب می شوند، مناسب باشد. معیارهایی مانند تجربه کاری، سطح تحصیلات و سن متقاضی در سیستم نمره دهی برای پرونده های مهاجرت از طریق خود اشتغالی، مورد توجه هستند. برای آگاهی از شرایط کامل اخذ این ویزای کانادا، می توانید مطلب دیگری با عنوان ویزای خود اشتغالی کانادا را مطالعه کنید.

اگر می خواهید برای دریافت اقامت کانادا از طریق کار و شرکت در یکی از برنامه های خود اشتغالی در کانادا اقدام کنید، توصیه می کنیم به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه های احتمالی حتما با یکی از وکلای برجسته تراست در امور مهاجرت به کانادا مشورت کنید. چرا که مسیرهای مهاجرتی متعددی برای دریافت اقامت کانادا تعریف شده است و آگاهی کامل از شرایط هر یک از روش های مهاجرتی، برای انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین، می توانید به راحتی از قوانین کار در کانادا از طریق مشاوره با یکی از کارشناسان تراست با خبر شوید. با توجه به اینکه این موضوع می تواند بسیار زمان بر باشد، در صورت عدم انتخاب آگاهانه ممکن است هزینه های اضافی نیز بر متقاضیان تحمیل نماید. در نتیجه، دریافت راهنمایی از یک فرد آگاه، متخصص و با تجربه کاری بسیار منطقی است. با تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت تراست و یا دریافت یک مشاوره تخصصی، ضمن ارسال شرایط مهاجرتی خود برای کارشناسان مجرب تراست، می توانید با اطمینان در مسیر مهاجرت به کانادا گام بردارید.

ویزای برنامه مددکاری اجتماعی در کانادا

اگر می خواهید شغل پرستاری در کانادا را تجربه کنید، می توانید برای ویزای مددکاری اجتماعی در کانادا درخواست خود را ارائه دهید. پرستاران و افرادی که در زمینه توان بخشی مشغول به فعالیت هستند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی، درخواست خود را برای اخذ ویزای کانادا ارائه نمایند. اما ذکر این نکته ضروری است که در سال های اخیر، شرایط دشوارتری برای صدور ویزای برنامه مددکاری اجتماعی کانادا در نظر گرفته شده است. به شکلی که، از سال 2019 میلادی، اخذ ویزای برنامه مددکاری اجتماعی در کانادا برای آن گروه از متقاضیانی که از خارج از کشور کانادا برای ثبت نام اقدام می کنند، دشوارتر شده است. به علاوه، در صورتی که فقط قصد کار و اقامت در کبک کانادا را داشته باشید، می توانید برای دریافت این ویزای کانادا درخواست خود را ارائه دهید.

بنابراین، توصیه می کنیم اگر قصد اخذ ویزای برنامه مددکاری اجتماعی در کانادا را دارید، حتما با یکی از وکلای مهاجرتی تراست مشورت کنید. وکلای خبره تراست با برخورداری از تجربه طولانی و موفق در اخذ ویزای کانادا، به طور کامل با تمام شرایط و مسیرهای مهاجرتی کانادا آشنایی دارند و می توانند بهترین راهنمایی مهاجرتی را با توجه به شرایط منحصر به فرد شما ارائه دهند. همچنین، چنانچه قصد دارید از خارج از کانادا برای دریافت ویزای مددکاری اجتماعی کانادا اقدام کنید، می توانید برای آگاهی از شرایط کامل، به سایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید.

ویزای اکسپرس اینتری کانادا

جالب است بدانید که سریع ترین برنامه های مهاجرتی تحت سیستمی به نام سیستم اکسپرس اینتری کانادا تعریف شده است. کافی است تا درخواست خود را برای مهاجرت به کانادا از طریق یکی از برنامه های موجود در سیستم اکسپرس اینتری کانادا ارائه دهید تا به درخواست شما در مدتی در حدود 6 ماه رسیدگی شود! به همین دلیل شاید بتوان یکی از محبوب ترین مسیرهای مهاجرتی در جهان را از طریق شرکت در یکی از برنامه های اکسپرس انتری کانادا عنوان کرد. این مسیر مهاجرتی به شکلی طراحی شده است تا در مدت زمان بسیار کوتاهی این کشور بتواند نیروهای متخصص را از سرتاسر دنیا، با اعطای ویزای کانادا جذب نماید.

با جذب بیش از 200 هزار مهاجر در سال، شاید بتوان ویزای اکسپرس اینتری کانادا را مهمترین ویزای کانادا دانست. در صورتی که در یکی از مشاغل مورد نیاز کشور کانادا از تخصص و تجربه مناسبی برخوردار باشید، می توانید به راحتی برای اخذ ویزای PR کانادا اقدام کنید. این مسیر مهاجرتی از 4 برنامه مهاجرتی برای اخذ ویزای کانادا تشکیل شده است. یکی از مهمترین ویزاهای موجود در این سیستم مهاجرتی مربوط به ویزای نیروی متخصص فدرال کانادا است. به شکلی که بدون نیاز به تجربه حضور در کشور کانادا، هر شخصی از هر نقطه ای از جهان می تواند برای دریافت اقامت دائم کانادا، از طریق این مسیر مهاجرتی درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهد.

معیارهایی مانند سن، سطح تحصیلات، میزان مهارت در زبان های انگلیسی یا فرانسوی و سابقه کار برای مهاجرت به کانادا، از جمله معیارهایی هستند که در انتخاب داوطلبان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری تأثیرگذار هستند. همچنین، در صورت برخورداری از جاب آفر کانادا یا دعوتنامه کاری کانادا، امتیاز بیشتری برای متقاضیان در نظر گرفته می شود. با مراجعه به صفحه ی مهاجرت به کانادا از طریق تخصص، می توانید از شرایط مهاجرت به كانادا از طريق كار و نحوه محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری، بر اساس معیارهای ذکر شده با خبر شوید. ذکر این نکته ضروری است که جذب مهاجران از طریق سیستم اکسپری اینتری کانادا به شکل رقابتی است. این بدان معنا است که در صورت برخورداری از حداقل شرایط اعلام شده در هر یک از برنامه های اکسپرس انتری کانادا، هر داوطلبی که از امتیاز بیشتری در مقایسه با سایر داوطلبان مهاجرت به کانادا برخوردار باشد، می تواند برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کند.

با توجه به رقابتی بودن مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری، می توانید برای دریافت مشاوره جهت انتخاب آسانترین راه مهاجرت به کانادا، از راهنمایی های وکلای خبره در تیم تراست استفاده کنید. به علاوه، از آنجایی که امکان ارتقای نمره و امتیاز متقاضیان حتی در زمان ارائه درخواست مهاجرت نیز وجود دارد، حتما از طریق مشاوره با یکی از کارشناسان مجرب تراست، برای افزایش امتیاز خود در سیستم اکسپرس اینتری کانادا اقدام کنید. به عنوان مثال، وکلای خبره تراست می توانند در نحوه گرفتن جاب آفر از کانادا به بهترین شکل به شما کمک کنند. بدین منظور می توانید همین الان با مراجعه به سایت تراست و با تکمیل فرم ارزیابی رایگان، کارشناسان تراست را از شرایط مهاجرتی خود مطلع سازید.

ویزای کارکنان ماهر فدرال در کانادا

آیا می دانستید با پذیرفته شدن در یکی از برنامه های اکسپرس اینتری کانادا می توانید به همراه خانواده خود و تنها در یک مرحله، به کانادا مهاجرت کنید. به شکلی که، با دریافت اقامت دائم کانادا می توانید بعد از مدتی نیز برای دریافت حق شهروندی این کشور نیز اقدام کنید! یکی از این برنامه های در نظر گرفته شده در سیستم اکسپرس اینتری کانادا که در این قسمت قصد داریم به آن بپردازیم، برنامه اسکیلد تریدز فدرال است. مهاجرت به كانادا از طريق كار و شرکت در این مسیر مهاجرتی، به نیروهای کاری ماهر این اجازه را خواهد تا بتوانند در سریع ترین زمان به کانادا مهاجرت کنند.

جالب است بدانید که هر سال، در حدود 3 هزار نفر در یکی از کدهای شغلی تعیین شده بر اساس سیستم طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC)، به عنوان نیروهای کاری ماهر به کانادا مهاجرت می کنند.

جهت شرکت در این برنامه مهاجرتی و اخذ ویزای کارکنان ماهر فدرال، برخورداری از شرایطی مانند ارائه حداقل نمره از یکی از امتحان های معتبر زبان انگلیسی یا فرانسوی و ارائه تجربه کاری به مدت حداقل 2 سال به شکل کار تمام وقت مورد نیاز است. با مراجعه به سایت اداره مهاجرت کانادا می توانید اطلاعات بیشتری درباره شرایط آزمون های زبان، جهت اخذ ویزای کارکنان ماهر فدرال بدست آورید.

چنانچه قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید، می توانید از راهنمایی های وکلای با تجربه تراست استفاده کنید. در صورت مشورت با یکی از کارشناسان مجرب تراست، ضمن آشنایی کامل با برنامه های مهاجرتی که متناسب با شرایط خاص شما است، می توانید در ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط خود شرکت کنید. بدین منظور کافی است با تماس با یکی از شماره تلفن های مجموعه تراست، اولین مشاوره را به صورت کاملا رایگان از موسسه مهاجرتی تراست هدیه بگیرید.

C:\Users\HP\Downloads\086 (1).jpg

ویزای نیروی متخصص فدرال در کانادا

آیا دارای یک مدرک دانشگاهی هستید و می خواهید برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق کار اقدام کنید؟ در این صورت می توانید برای دریافت یکی از انواع ویزای کار کانادا یعنی ویزای نیروی متخصص فدرال در کانادا یا ویزای اسكيل وركر كانادا ، درخواست خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهید. این ویزای کانادا یکی از بهترین ویزاهای این کشور است که به دارنده آن اجازه دریافت اقامت دائم در کانادا را در سریع ترین زمان ممکن می دهد. از آنجایی که کشور کانادا به افراد دارای تخصص کاری در مشاغل رده بالا و افراد دارای تحصیلات دانشگاهی نیازمند است، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص گزینه بسیار مناسبی برای این این گروه از متقاضیان دریافت ویزای دائم کانادا است.

اما برای مهاجرت به كانادا از طريق كار و دریافت ویزای اسکیل ورکر کانادا (ویزای skilled worker کانادا)، متقاضیان باید از پیش نیازهای مورد نظر در برنامه مهاجرتی برخوردار باشند. یکی از این شرایط، برخورداری از توانایی مالی برای رفتن به کانادا و اقامت در این کشور است. به علاوه، داوطلبان مهاجرت به کانادا نیاز است تا حداقل نمره قابل قبول را برای پذیرش در این برنامه مهاجرتی بدست آورند. بدین منظور داوطلبان نیاز است تا حداقل 67 امتیاز از 100 امتیاز در نظر گرفته شده برای این مسیر مهاجرت به کانادا را بدست آورند. یکی از معیارهای در نظر گرفته شده برای کسب حداقل امتیاز جهت پذیرش در این برنامه مهاجرتی و دریافت ویزای کانادا، برخورداری از آشنایی کافی به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی است. با مراجعه به سایت اداره مهاجرت کانادا، می توانید اطلاعات بیشتری درباره شرط در نظر گرفته شده برای مهارت زبانی، جهت اخذ ویزای کانادا بدست آورید.

چنانچه قصد کار در کانادا را دارید و می خواهید با مهاجرت به کانادا از طریق کار، ویزای اقامت دائم در کانادا را بدست آورید، بهتر است قبل از انجام هر اقدامی، با یک متخصص در زمینه امور مهاجرت به کانادا مشورت کنید. هزینه دریافت راهنمایی از یک فرد خبره و با تجربه در برابر مزایایی که بدست می آورید بسیار ناچیز است. مهاجرت، یکی از موضوعات بسیار مهم در زندگی هر فردی است که در صورت عدم آگاهی کافی از برنامه ها و مسیرهای مهاجرتی، می تواند با بروز اشتباهاتی نیز همراه شود. معمولاَ اکثر افرادی که قصد مهاجرت دارند، تمایل دارند در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه، اما از طریق بهترین روش مهاجرت به کانادا برای سفر به این کشور اقدام کنند. با دریافت مشاوره از یک وکیل مهاجرت به کانادا در تیم تراست، آگاهانه در مسیر مهاجرت گام بردارید.

ویزای برنامه های مهاجرت استانی کانادا

با توجه به این موضوع که دولت های محلی در هر یک از استان های کانادا برنامه های ویژه ای را برای جذب مهاجران در نظر گرفته اند، ویزای برنامه های مهاجرت استانی کانادا نیز برای افرادی که موفق به پذیرش در یکی از برنامه های استانی کانادا شوند، صادر می شود. هر استان در کانادا شرایط و روش های متفاوتی را برای پذیرش مهاجران در نظر گرفته است تا از این طریق بتواند نیازهای اقتصادی استان را برطرف و اهداف تعیین شده را برآورده نماید. با توجه به معرفی نامه هایی که اداره مهاجرت در هر استان، برای اداره مهاجرت کانادا ارسال می کند، متقاضیان می توانند ویزای کانادا و اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

یکی از شرایط بسیار مهمی که برای متقاضیان ویزای برنامه های مهاجرت استانی کانادا تعیین شده است این است که، متقاضیان بعد از اخذ ویزای کانادا باید در استانی که در برنامه مهاجرتی آن پذیرفته شده اند، اقامت داشته باشند. البته متقاضیان بعد از دریافت پاسپورت کانادا و حق شهروندی کانادا، دیگر محدودیتی از بابت سکونت و کار در یک منطقه مشخص نخواهند داشت.

بنابراین، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا یکی دیگر از روش های دریافت اقامت دائم کانادا و مهاجرت به این کشور است. به شکلی که هر استان ممکن است در برخی از کدهای شغلی تعریف شده در سیستم طبقه بندی مشاغل ملی کانادا، نیاز به جذب نیروهای کاری ماهر و متخصص داشته باشد. اما مسیرهای مهاجرتی در برنامه های مهاجرت استانی بسیار متنوع هستند. به شکلی که مهاجرت کاری کانادا تنها یکی از مسیرهای مهاجرتی است که استان های کانادا برای پذیرش مهاجران در نظر گرفته اند. به عنوان مثال، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی از دیگر برنامه های مهاجرتی است که شرایط آن ممکن است در استان های مختلف و برای مناطق مختلف متفاوت باشد. در ادامه توضیحات بیشتری درباره اقامت دائم در کانادا از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا آورده شده است.

با توجه به این موضوع که هر یک از برنامه های مهاجرت استانی در کانادا مسیرهای مهاجرتی بسیار متنوعی را برای جذب مهاجران در نظر گرفته اند، توصیه می کنیم برای دریافت اطلاعات کامل، دقیق و اخبار جدید مهاجرت به کانادا، حتما با یکی از کارشناسان مجرب تیم تراست مشورت کنید. چرا که به عنوان مثال، تنها برنامه نامزد استانی بریتیش کلمبیا، دارای بیش از ده مسیر مهاجرتی است! انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا، نیازمند آگاهی کامل از تمام مسیرهای مهاجرت است. مشاوره با یکی از وکلای خبره در موسسه مهاجرتی تراست، نه تنها روند مهاجرتی شما را به شکل قابل توجهی سرعت می بخشد و از اتلاف زمان جلوگیری می کند، بلکه از اتلاف هزینه های احتمالی اضافی و سر درگمی شما نیز جلوگیری خواهد کرد. همین الان می توانید با مراجعه به سایت تراست، ضمن تکمیل فرم ارزیابی رایگان که در کمتر از ده دقیقه انجام می شود، کارشناسان تراست را از شرایط مهاجرتی خود آگاه کنید.

ویزای تجربه کانادایی

اگر حداقل به مدت 1 سال در کشور کانادا تجربه کاری به شکل تمام وقت کسب کرده اید، می توانید برای اخذ ویزای تجربه کانادایی درخواست خود را ارائه دهید. با توجه به برخورداری از سابقه حضور و کار در کشور کانادا، اخذ ویزای کانادا از این طریق می تواند منجر به دریافت اقامت دائم کانادا شود. در حقیقت، کلاس تجربه کانادایی یکی از چندین مسیر مهاجرتی در سیستم اکسپرس اینتری کانادا است که روشی سریع برای جذب نیروهای انسانی و مهاجرت به کانادا محسوب می شود. چنانچه بعد از فارغ التحصیلی از یکی از مراکز آموزشی در کانادا، در این کشور مشغول به کار شوید، و یا با اخذ ویزای اقامت موقت کاری بتوانید مدتی را در کانادا به شکل قانونی کار کنید، می توانید برای اخذ ویزای تجربه کانادایی و دریافت اقامت دائم در کانادا نیز اقدام کنید.

تحصیل در کانادا می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت به کانادا باشد. چرا که به نوعی مسیر دستیابی به ویزای تجربه کانادایی نیز محسوب می شود. به شکلی که با دریافت اقامت دائم کانادا از طریق اخذ این ویزای کانادا، می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی در کشور کانادا زندگی کنید و مشغول به کار شوید. چنانچه قصد اخذ ویزای تجربه کانادایی را دارید و یا می خواهید برای مهاجرت به کانادا از راهنمایی های یک فرد آگاه، با تجربه و متخصص در امور مهاجرتی کانادا استفاده کنید، می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی مانند کانال تلگرام مهاجرت به کانادا، واتساپ یا اینستاگرام تراست، و یا از طریق تماس با یکی از شماره تلفن های مجموعه تراست، کارشناسان مجرب تراست را از شرایط مهاجرتی خود مطلع کنید.

اما علاوه بر برخورداری از حداقل تجربه کار در کانادا، برای اخذ ویزای تجربه کانادایی شرایط دیگری نیز در نظر گرفته شده است. یکی از این شرایط، ارائه حداقل نمره از یکی از امتحان های معتبر زبان انگلیسی یا فرانسوی است. با مراجعه به لینک ویزای تجربه کانادایی می توانید اطلاعات بیشتری درباره شرایط و هزینه های اخذ ویزای تجربه کانادایی دریافت کنید. همچنین، با مراجعه به سایت اداره مهاجرت کانادا، می توانید شرایط خود را با معیارهای مهاجرتی در نظر گرفته شده برای برنامه های موجود در سیستم اکسپرس اینتری کانادا، مانند برنامه تجربه کانادایی مورد ارزیابی قرار دهید.

ویزای اسپانسرشیپ کانادا

آیا یکی از اعضای خانواده شما در کانادا زندگی می کند و شما نیز می خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟  بنابراین برای مهاجرت از طریق وابستگان، اخذ ویزای اسپانسرشیپ کانادا را به شما پیشنهاد می کنیم. ویزای اسپانسرشیپ فامیلی کانادا یکی از محبوب ترین و سریع ترین روش های مهاجرتی برای بدست آوردن اقامت دائم در کانادا است. ویزای اسپانسرشیپ خانوادگی کانادا این فرصت را به افراد دارای اقامت دائم در کانادا و یا افرادی که حق شهروندی کانادا را دریافت کرده اند می دهد تا، بتوانند از اعضای خانواده خود برای مهاجرت به کانادا حمایت کنند. به شکلی که همسر، شریک زندگی و فرزندان افراد دارای اقامت دائم کانادا می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده، به راحتی به کانادا مهاجرت کنند.

جالب است بدانید که علاوه بر افراد ذکر شده، والدین و برخی دیگر از بستگان فرد حمایت کننده و یا به اصطلاح اسپانسر نیز، می توانند مهاجرت به کانادا از طریق دعوتنامه خویشاوندی را تجربه کنند. یکی از شرایط در نظر گرفته شده برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای اسپانسری کانادا، برخورداری از توانایی مالی فرد حمایت کننده است. به شکلی که فرد حمایت کننده نباید برای دریافت کمک های مالی از دولت کانادا، درخواستی را ارائه دهد. ذکر این نکته ضروری است که هم فرد حمایت کننده و هم افراد حمایت شونده باید از شرایط اخذ ویزای اسپانسرشیپ کانادا برخوردار باشند. به همین دلیل، برای آگاهی کامل از شرایط دریافت این ویزای کانادا و نحوه ثبت نام می توانید به این لینک مراجعه کنید.

با توجه به این موضوع که اخذ ویزای اسپانسرشیپ کانادا نیازمند مراحل زمان بر و جمع آوری مدارک مورد نیاز است، می توانید صفر تا صد فرآیند اخذ ویزای کانادا را به وکلای مهاجرتی در تیم تراست بسپارید. بدین منظور کافی است با مراجعه به سایت تراست و تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت، کارشناسان با تجربه تراست را از شرایط مهاجرتی خود با خبر کنید. همچنین، از طریق تماس با یکی از شماره تلفن های مجموعه تراست، ضمن دریافت اولین مشاوره رایگان در سریع ترین زمان، می توانید از راهنمایی های یکی از وکلای مهاجرتی تراست، برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

یکی از مسیرهای مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم در کانادا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا است. به شکلی که صاحبان کسب و کارهای مختلف می توانند در صورت برخورداری از حداقل سرمایه اعلام شده در هر یک از برنامه های مرتبط با ویزای سرمایه گذاری کانادا، درخواست خود را برای راه اندازی و یا خريد بيزينس در كانادا به اداره مهاجرت ارائه دهند. دلایل مختلفی برای اخذ ویزای سرمايه گذاري كانادا وجود دارد که مالکان شرکت های بزرگ و کوچک را به شرکت در یکی از مسیرهای مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری تشویق می کند.

برخورداری از نیروهای کاری ماهر، متخصص و تحصیل کرده یکی از دلایلی است که صاحبان کسب و کارها را به کار آفرینی و اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا تشویق می کند. چرا که وجود برنامه های مختلف مهاجرتی از طریق تخصص، زمینه را برای برای ورود نیروهای کاری ماهر و تحصیل کرده به کانادا هموار کرده است. به علاوه، مهاجرت دانشجویان به کانادا برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز معتبر آموزشی در این کشور، موجب جذب نخبگان دانشگاهی نیز شده است. به همین دلیل می توان اقتصاد کانادا را سرشار از نیروهای کاری توانمند و خلاق دانست که برای هر کسب و کاری یک سرمایه ارزشمند محسوب می شوند.

به علاوه، فرصت های سرمایه گذاری در کانادا بسیار متنوع هستند. به شکلی که سرمایه گذاران می توانند با خیالی آسوده در بخش های مختلف اقتصادی، سرمایه گذاری در کانادا را تجربه کنند. جالب است بدانید که نهادهای مالی و بانکی در کانادا، بیش از سه دهه است که هیچ گونه ورشکستی مالی را تجربه نکرده اند! همین موضوع باعث شده است تا شرکت های بزرگی مانند جنرال موتورز، میتسوبیشی، مایکروسافت، اینتل، نتفلیکس، گوگل و اپل، سرمایه گذاری در کانادا را تجارتی پر سود در نظر بگیرند. همچنین، امضای توافق نامه های تجاری کانادا با سایر کشورها موجب شده است تا صاحبان شرکت ها و کسب و کارها در کانادا به بیش از یک و نیم میلیارد مشتری در جهان دسترسی پیدا کنند!

ذکر این نکته ضروری است که، با توجه به مزایای بسیار زیادی که سرمایه گذاری در کانادا برای سرمایه گذاران و کار آفرینان دارد، و به دلیل محبوبیت این روش مهاجرتی، دولت کانادا مسیرهای مهاجرتی مختلفی را برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا در نظر گرفته است. با توجه به این موضوع، چنانچه قصد مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزا سرمایه گذاری کانادا را دارید، و می خواهید از حداقل سرمايه جهت خريد بيزينس در كانادا برای مناطق مختلف این کشور آگاهی پیدا کنید، حتما با یکی از وکلای مهاجرتی تراست در امور مرتبط با سرمایه گذاری کانادا مشورت کنید. وکلای خبره تراست ضمن آگاهی کامل از قوانین مهاجرت و شرایط اقتصادی در هر یک از استان های کانادا، با انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا که متناسب با شرایط منحصر به فرد شما است، سرمایه گذاری در کانادا را با کمترین ریسک و هزینه برای شما امکان پذیر می کنند. بنابراین، می توانید با مراجعه به سایت تراست و از قسمت مشاوره تخصصی، یک وقت مشاوره از یکی از کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی تراست دریافت کنید.

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود