آبشار ورینگفوسن

0 22
این مقاله به معرفی آبشار ورینگفوسن که مشهور ترین آبشار کشور نروژ می باشد اختصاص دارد، اگر از علاقمندان به طبیعت هستید در این بخش با لحظه آخر همراه باشید تا آبشار ورینگفوسن را به شما معرفی کنیم.
آبشار ورینگفوسن با ارتفاعی بالغ بر 180 متر، هشتاد و سومین آبشار بلند موجود در کشور به شمار می آید. این آبشار بسیار زیبا در قسمت جنوب شرقی کشور نروژ و بین شهر های اسلو و برگن واقع شده است و سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند.
گردشگرانی که به بازدید از آبشار ورینگفوسن می روند برای دسترسی به بالا ترین نقطه آبشار باید از حدود 1500 پله بالا بروند، در این قسمت هتلی بسیار زیبا وجود دارد که بازدید کنندگان در صورت تمایل می توانند شبی را در این هتل سپری کنند، هنگامی که به بالا ترین نقطه آبشار ورینگفوسن می رسید با منظره ای بسیار رویایی و بی نظیر رو به رو خواهید شد و به همین جهت گردشگران معمولاً ساعاتی را به تماشای این آبشار اختصاص می دهند تا با دیدن مناظر و چشم انداز های زیبا غرق لذت شوند.
خوب است بدانید که در بالای آبشار ورینگفوسن یک نیروگاه برق احداث شده است و این نیروگاه بخش قابل توجهی از برق منطقه را تأمین می کند و از این رو آبشار ورینگفوسن از اهمیت بسیاری برای دولت نروژ برخوردار می باشد.
چنانچه از علاقمندان به طبیعت گردی هستید و قصد سفر با تور نروژ را دارید بازدید از این آبشار منحصر به فرد را از دست ندهید.
لازم به ذکر است که فاصله آبشار تا شهر اسلو که پایتخت کشور نروژ می باشد حدود 280 کیلومتر می باشد و گردشگران تور نروژ می توانند به وسیله خودرو یا اتوبوس خود را به این جاذبه های گردشگری برسانند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با آبشار زیبای ورینگفوسن کسب کرده باشید.
آدرس آبشار : 5785 Eidfjord, Norway

منبع:لحظه آخر

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود