آدرس آکواریوم پاتایا

0 10
بازدید از جاذبه های گردشگری یکی از اصلی ترین دلایل سفر افراد به نقاط مختلف جهان محسوب می شود. شهر پاتایا واقع در کشور تایلند دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد، یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در این شهر، آکواریوم پاتایا است. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آدرس آکواریوم پاتایا در اختیار شما قرار دهیم.
آدرس آکواریوم پاتایا: Moo 11, Sukhumvit., Nongprue, Banglamung, Chonburi 20260, Thailand 22/22
ساعت کاری آکواریوم پاتایا: گردشگران تور پاتایا می توانند از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۶ بعد از ظهر از این مکان بازدید کنند.
قیمت بلیط آکواریوم پاتایا: قیمت بلیط این آکواریوم برای افراد بزرگسال ۵۰۰ بات و برای کودکان ۳۰۰ بات می باشد. همچنین لازم است بدانید که ورود کودکانی که قد کمتر از ۹۰ سانتی متر دارند به این آکواریوم رایگان می باشد.
تلفن آکواریوم پاتایا: گردشگران برای هماهنگی و خرید بلیط این آکواریوم، می توانند با شماره ++۶۶۳۸۷۵۶۸۷۷ در تماس باشند.
سایت آکواریوم پاتایا: www.underwaterworldpattaya.com
آدرس آکواریوم پاتایا:
آکواریوم پاتایا یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در این شهر بوده که در سال ۲۰۰۳ میلادی افتتاح گردیده، این آکواریوم در منطقه Banglamung واقع شده است و نام دیگر آن Underwater World Pattaya می باشد. این آکواریوم که بزرگترین آکواریوم های آسیا به حساب می آید و بیش از ۳.۸ میلیون لیتر آب را در خود جای داده است. آکواریوم پاتایا در فضای بزرگی به مساحت ۱۹ هزار متر مربع ساخته شده است. گردشگران برای بازدید از دنیای زیر آب لازم است از تونل این آکواریوم که طولی بیش از ۱۰۰ متر و ارتفاعی در حدود ۳ متر دارد عبور کنند. درون این آکواریوم در حدود ۴ هزار موجود دریایی که از ۲۰۰ گونه مختلف می باشند، زندگی می کنند. بسیاری از آبزیان موجود در این آکواریوم بسیار کمیاب هستند. از آبزیان موجود در این آواریوم می توان به سفره ماهی، کوسه، سمور دریایی، لاک پشت، ستاره دریایی و چندین گونه ماهی های خاص اشاره کرد. یکی از عجیب ترین آبزیان موجود در این آکواریوم سفره ماهیShovelnose Ray  می باشد، این سفره ماهی بسیار کمیاب بوده و شباهت بسیاری به کوسه نیز دارد.
گردشگران تور تایلند می توانند در بخش اول این آکواریوم که قبل از تونل آن می باشد، پوست برخی از جانوران مانند خرچنگ، لاک پشت، سفره ماهی و ستاره دریایی را لمس کنند. از دیگر بخش های موجود در این آکواریوم می توان به غواصی و غذا دادن به ماهی ها اشاره کرد. در بخش ابتدایی تونل آکواریوم پاتایا ماهی های رنگارنگ در کنار صخره های بسیار زیبا قابل مشاهده است. گردشگران در بخش میانی این تونل می توانند کوسه های غول پیکر و دیگر آبزیان را نیز مشاهده کنند.
در نزدیکی این آکواریوم چندین جاذبه گردشگری دیگر و چندین مرکز خرید نیز وجود داشته که بازدید از آن ها برای گردشگران خالی از لطف نیست.
در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا گردشگران تور پاتایا را از آدرس آکواریوم پاتایا، بخش های مختلف آن، حیوانات موجود در آکواریوم و همچنین قیمت بلیط آن آگاه کنیم.

منبع:لحظه آخر

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود