میدان ویکتوری

0 5
شهر مینسک واقع در کشور بلاروس، یکی از مقاصد گردشگری مهم و پایتخت این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر توجه افراد بسیاری را به خود جذب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان برای تفریح و بازدید از این شهر، تور مینسک را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این شهر مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد، یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در شهر مینسک، میدان ویکتوری می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی میدان ویکتوری بپردازیم.
میدان ویکتوری در منطقه ای بین خیابان استقلال و خیابان زاخارووا در شهر مینسک واقع شده است. گردشگران تور مینسک لازم است بدانند که این میدان نماد افراد کشته شده در طول جنگ جهانی دوم می باشد. ستون موجود در میان این میدان ارتفاعی در حدود ۳۸ متر داشته و جنس آن از سنگ گرانیت می باشد. بالای این ستون به شکل هرم بوده و بر روی این هرم نمادی به ارتفاع ۳ متر قرار دارد که به معنای پیروزی است.
گردشگران تور مینسک جالب است بدانند که در وسط میدان ویکتوری مشعلی وجود دارد که از سال ۱۹۵۴ میلادی تا به امروز روشن می باشد،  شعله آتش درون مشعلی مستطیل شکل روشن بوده و افرادی که لباس نظامی به تن دارند این مشعل را احاطه کرده اند. گردشگران تور بلاروس باید بدانند توضیحات و نوشته های موجود در این میدان به زبان روسی می باشد. شکل اصلی این میدان در گذشته دایره بوده است اما پس از بازسازی های انجام شده در سال ۱۹۸۴ میلادی، امروزه ظاهر این میدان به شکل بیضی می باشد.
در میدان ویکتوری همیشه افرادی در حال تمرین و آموزش رژه نظامی می باشند که تماشای رژه این افراد در این میدان با شکوه برای گردشگران تور مینسک خالی از لطف نمی باشد.

منبع:لحظه آخر

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود