معبد پاگودا خائو هوا جوک

0 7
ساموئی شهری است که دارای معابد زیادی می باشد. یکی از این معابد که در نقاط مرتفع شهر ساموئی واقع شده است معبد پاگودا خائو هوا جوک است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی معبد پاگودا خائو هوا جوک بپردازیم.
ساموئی بعد از جزیره زیبای پوکت، دومین جزیره بزرگ تایلند است که در جنوب این کشور واقع شده است. سالانه میلیون ها گردشگر به شهر ساموئی سفر می کنند تا علاوه بر بازدید از مکان های دیدنی و تاریخی شهر نظیر معابد، طبیعت سبز و غیره، از تفریحات آبی و سواحل زیبای این شهر هم برای خود خاطره خوبی را بسازند. ساموئی و بطور کلی تایلند، معابد زیادی دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. یکی از محبوب ترین معابد این شهر، معبد پاگودا خائو هوا جوک است.
گردشگران تور ساموئی برای بازدید از پاگودا خائو هوا جوک تنها تا قسمتی از مسیر را می توانند با وسایل نقلیه طی کنند. این معبد در تپه ای پوشیده از درختان و گیاهان سرسبز است که به موجب آن، برای بازدید از پاگودا خائو هوا جوک می بایست از مسیری که در میان درختان می گذرد عبور کرد و جالب است بدانید در طول این مسیر علاوه بر وزش نسیم خنک در کنار سرسبز بودن، مسجمه های مختلفی هم مشاهده می شود.
هنگام رسیدن به پاگودا خائو هوا جوک، گردشگران تور ساموئی با ساختمانی طلایی رنگ به همراه چشم انداز بی نظیری از شهر روبرو می شوند که با وجود طبیعت سبز ساموئی یکی از بهترین موقعیت ها برای ثبت عکس های یادگاری می باشد. گردشگران بعد از ورود به معبد، با محیطی زیبا، تمیز و آرام روبرو می شوند که با انواع مجسمه ها و نقاشی هایی از بودا ها، راهبه ها و غیره تزئین شده اند. همچنین لازم به ذکر است در این معبد انواع مسجمه های کوچک بودا با قیمت های ناچیز جهت سوغاتی به فروش می رسد.

منبع:لحظه آخر

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود