معبد ترایمیت تایلند

0 3,705
اگر در شهر بانکوک به دنبال معابدی با ویژگی های منحصر به فرد هستید، معبد ترایمیت تایلند می تواند یکی از گزینه های محبوب باشد. در ادامه این مطلب با معبد ترایمیت تایلند بیشتر آشنا می شویم.
بانکوک، پایتخت تایلند و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است که به جاذبه های گردشگری و تاریخی مانند معابد، طبیعت سبز و تفریحات آبی هیجان انگیزی که دارد معروف می باشد. بانکوک معابد زیادی دارد که هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردارند. یکی از این معابد که در میان گردشگران تور بانکوک هم از محبوبیت بالایی برخوردار است، معبد ترایمیت تایلند است.
معبد ترایمیت تایلند در منطقه شهر چینی های بانکوک قرار دارد که مجسمه های بودای آن، از طلا ساخته شده و برخی از آن ها ارتفاعی بیش از ۳ متر برخوردارند. لازم به ذکر است قدمت مجسمه های بودایی که در این معبد قرار گرفته اند، بیش از ۷۰۰ سال می باشد که در سال ۱۹۵۵ پیدا شدند. جالب است بدانید یکی از مجسمه هایی که در سال ۱۹۵۵ پیدا شد، از گچ ساخته شده بود اما بعد از ۲۰ سال ترک برداشت و مشخص گردید درون آن، از مواد گران قیمتی ساخته شده است. این معبد یکی از معابد بزرگ تایلند است که از معماری زیبا و جالب توجهی برخوردار می باشد و در سال های گذشته جزء زیباترین بناهای جهان شناخته می شد.
بیش از ۹۰ درصد گردشگرانی که به بانکوک سفر می کنند، از این معبد هم بازدید به عمل می آورند. لازم به ذکر است گردشگران تور بانکوک می بایست برای ورود به داخل معبد، از لباس ها و پوشش مناسب برخوردار باشند تا هنگام ورود به مشکلی برنخورند. همچنین جالب است بدانید برخی از مراسم های مهم و محبوب در این معبد برگزار می شوند. امیدواریم اطلاعات جامعی راجب معبد ترایمیت به دست آورده باشید.

اطلاعات بیشتر:

منبع:لحظه آخر

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود