پارک دلفین ها

0 3,703

آنتالیا یکی از جذاب ترین و زیبا ترین شهر ترکیه می باشد که پر از سرگرمی های  مختلف و آبی ، اماکن تاریخی ، سواحل زیبا و مختلف ، استراحت گاه های مختلف می باشد و برای کسانی که دوست دارند اوقات فراغت خود را در کنار سواحل ،  ورزش های آبی و دیگر سرگرمی ها لذت ببرند پارک دلفین ها در آنتالیا (Aqua land and Dolphin land) بهترین پیشنهاد برای گردشگران می باشد. این پارک یکی از تفریح های مفرح آنتالیا بوده  که دارای سرسره های مختلف و بلندی که بعضی از آن ها به صد متر هم می رسد.

پارک دلفین ها در آنتالیا یکی از مکان های مناسب برای گذراندن و لذت بردم برای هر خانواده ای در کنار دلفین های باهوش می باشد که می توانید به صورت زنده بازیگوشی ها و نمایش های زیبای این موجودات را ببینید همچنین علاوه بر دلفین ها شیر های دریایی و دیگر پستانداران دریایی را از نزدیک ببینید و حتی آن ها را لمس و نوازش کنید. نمایش این موجودات شگفت انگیز در این پارک همه روزه و همه ساعته می باشد. همچنین در این پارک علاوه بر نمایش دلفین ها سرزمین اژدها ، سرسره های تورنادو و سوپر اسلالوم ، درخت غول آسا و خانه سرگرمی و سرسره های کریزی رِیس و آناکوندا نیز وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده نمایید  نهایت لذت را ببرید. این پارک برای کسانی که فعالیت آبی علاقه ای ندارند قایق های خانوادگی و کایاک های آبی در نظر گرفته است.
زمانی سفر شما به ترکیه لذت دارد که در ماه مناسبی به این شهر سفر کنید بهترین ماه خرداد تا شهریور می باشد که هوای مناسب و آفتابی دارد و می توانید تمامی تفریحات آنتالیا را تجربه نمایید.
اطلاعات بیشتر:

منبع:لحظه آخر

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود