بلدیبی آنتالیا

0 3,704

آنتالیا یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که نیمی از گردشگران تور ترکیه این شهر را برای مقصد سفر خود انتخاب می کنند. البته که دلیل این استقبال جاذبه های گردشگری بی نظیر تور آنتالیا می باشد. از زیبا ترین جاذبه های گردشگری این شهر می توان به بلدیبی آنتالیا اشاره کرد. بلدیبی با فاصله ۳۷ کیلومتری از غرب آنتالیا و یا ۱۴ کیلومتری از منطقه توریستی کمر قرار دارد و به راحتی با ون های گردشگری موجود در سطح شهر کمتر از ۳۵ دقیقه به آن جا خواهید رسید.

بلدیبی آنتالیا بین چندین کوه با پوشش گیاهی انبوه ، درختان سرو قامت و انواع گل قرار گرفته است که رو به روی آن ساحل تفریحی با امکانات ویژه قرار دارد. با توجه به قرار گیری بلدیبی بین جنگل و کوه از آب و هوای فوق العاده ای برخوردار است و به طور کلی در طول روزگرم و مرطوب و هنگام شب با نسیم خنک دلنشین همراه است. بلدیبی آنتالیا برای استراحت کردن، لذت بردن از چشم انداز های طبیعی، قدم زدن، دور بودن از شلوغی مرکز شهر و احساس آرامش بسیار مناسب است. درسته که از مرکز شهر فاصله دارد ولی برای داشتن یک روز متفاوت و خاطره ای به یاد ماندنی ارزش یک یا چند روز اقامت را دارد.
همچنین بلدیبی آنتالیا برای ماه عسل و سفرهای دو نفره منطقه جذابی می باشد که شب های آن می تواند پر از خاطرات فراموش نشدنی به همراه لذت بردن یک شام رومانتیک با چشم اندازی از ساحل تجربه کرد. یکی از جاذبه های گردشگری بلدیبی غار بلدیبی می باشد که طی تحقیقات باستان شناسان دیوارهایی با نقاشی های دوره پارینه سنگی و آثاری متعلق به ماقبل تاریخ پیدا شده که برای کسانی که علاقه به آثار تاریخی دارند بسیار هیجان انگیز می باشد. هتل های ۵ ستاره با امکانات ویژه و لوکس، رستوران های بین المللی با انواع غذا و نوشیدنی های استوایی و طبیعتی بکر سبب شده بلدیبی آنتالیا  بیش از پیش مورد علاقه گردشگران تور آنتالیا قرار گیرد.
اطلاعات بیشتر:

منبع:لحظه آخر

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود