بازیگران سریال روزگار جوانی

0 3,722

تصویربرداری سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر توسلی تمام شد.

صبا: با پایان یافتن تصویربرداری سریال « روزگار جوانی » به کارگردانی اصغر توسلی مراحل فنی در حال انجام است تا سریال برای پخش آماده شود.

سپهر محمدی تهیه‌کننده سریال ضمن اعلام این خبر گفت: تصویربرداری مجموعه در تهران و شمال کشور به پایان رسید و تدوین توسط محسن توکلی به نیمه رسیده است و جمشید هاشمیان صداگذاری سریال را عهده‌دار است.

او در پایان درباره موسیقی سریال تاکید کرد: موسیقی فیلم توسط آرش بادپا سازنده موسیقی سریال «زیرخاکی» ساخته می‌شود.

در مجموعه «روزگار جوانی» برای حفظ قرابت با فصل اول سریال برخی از ارجاعات از جمله فولکس واگن و شخصیت عباس آقا با بازی بیوک میرزایی در نظر گرفته شده است.

آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، عیسی حسینی، امیر مسعود واعظ تهرانی، به همراه: بیوک میرزایی، زهرا داودنژاد، رسول نجفیان، سیاوش چراغی‌پور، لاله صبوری، سولماز حصاری، خسرو احمدی، سیامک حلمی، محمود قدیریان، فرشته آلوسی، زینب عباسی، داریوش شهبازی، سپاس رضایی، فرشته مرعشی، مجید شهریاری، مهبد جهان‌نوش، هیلدا کرد‌بچه در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تولید « روزگارجوانی » در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی سپهر محمدی و کارگردانی اصغر توسلی از بهمن‌ماه ۹۹ شروع شده است و قرار است در ۳۰ قسمت روی آنتن برود.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود