عکس جشن تولد سگ خانم بازیگر

0 4,135

پرستو صالحی عکس تولد سگش را منتشر کرد.این کار خانم بازیگر واکنش های زیادی را به همراه داشت.

سلام نو: پرستو صالحی بازیگر نام آشنای سینما وتلویزیون ایران است.پرستوصالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی است. پرستوصالحی با سریال زیرآسمان شهر به شهرت رسید. پرستو صالحی این روزها کم تر بازیگری می کند.پرستو صالحی دراینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی متولد ۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر است.پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش می باشد، فعالیت خود را با نمایش شروع کرد. پرستو صالحی در کنار بازیگری یک فعال اجتماعی است که بارها توبیخ شده است !

parastoosalehi-bio-photokade-1

خانواده پرستوصالحی

نام اصلی اش الهام صالحی سیاوشانی می باشد، مادرش خانه دار و پدرش تکنسین ارتش بود، یک برادر بنام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است.

علاقه پرستو صالحی به بازیگری

از ۵ سالگی با دیدن فیلم علاقمند به بازیگری شدم و بعد از اون هر فیلمی می دیدم با بچه های فامیل تو خونه بازی می کردیم تا جایی که بعد از دیدن فیلم عمر مختار نزدیک بود برادرم را واقعا دار بزنم.

پرستو صالحی / مدلینگ

شروع فعالیت بازیگر پرستو صالحی

اولین بار در سال ۷۷ در چند آیتم نمایشی وِزه برنامه رمضان بازی کرد

در کلاس های بازیگری زیر نظر نادر رجب پور دوره دید و بصورت حرفه ای از سال ۱۳۷۷ در چند سکانس فیلم چشم به راه اصغر فرهادی شروع به بازی کرد.

دوره گریم و سریال محاکمه

پرستو صالحی

بعد از اولین بازی دوره های گریم را گذراند و مدرس این رشته نیز است از طریق استاد گریم خود به سریال محاکمه در سال ۷۷ معرفی شد که نقطه عطفی در زندگی اش شد.

شهرت پرستو صالحی با زیر آسمان شهر

خانوم صالحی سال ۱۳۸۰ وقتی ۲۴ ساله بود با سریال پرطرفدار زیر آسمان شهر به کارگردانی مهران غفوریان شناخته شده و به شهرت رسید

تومور مغزی پرستو صالحی

می گوید در کودکی جراحی زیاد انجام داده‌ ام جراحی تومور مغزی هم داشتم و طبیعی است که استرسم نسبت به جراحی بیشتر از بقیه باشد

ازدواج پرستو صالحی

پرسنو صالحی در ۱۰ دی ماه ۱۳۹۷ خبر ازدواج رسمی خود را رسانه ای کرد، همسرش فرد هنری و مشهور نمی باشد و طبق شایعات مختلف نیز رستوران ندارد.

ماجرای حضور پرستو صالحی در برنامه ماه عسل

پرستو صالحی

حضورش در یکی از برنامه های ماه عسل با اجرای احسان علیخانی به همراه برادرش و سخن گفتن از پدر معتادش بسیاری رو متاثر کرد، او در این برنامه از زندگی سخت خود و خانوادش سخن گفت که مجبور شدند پدرشان را رها کنند که در نهایت بصورت اسف باری بدلیل خماری فوت کرده بود.

این برنامه بسیار مورد استقبال قرار گرفت و مورد تشویق و تحسین مردمی قرار گرفت، وی حاضر شد در صداقت کامل از پدر معتادش حرف بزند و چشم مردم را برای برخورد با این پدیده باز کند.

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود