زندگی خصوصی صدیقه کیانفر و همسرش +عکس های جالب و دیدنی

0 40

صدیقه کیانفر (زادهٔ ۲۰ بهمن ۱۳۱۱ در آبادان؛ درگذشته ۵ خرداد ۱۳۹۹ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی بود.

بیوگرافی صدیقه کیانفر

صدیقه کیانفر متولد ۲۰ بهمن ۱۳۱۱ در آبادان، بازیگر است.

تصویر

کارمند شرکت نفت

صدیقه کیانفر بازنشسته شرکت نفت نیز هست. او بعد از پایان تحصیلات دبیرستان و گرفتن دیپلم در شرکت نفت آبادان استخدام شد و بعد از اینکه فعالیت خود را در تلویزیون شروع کرد برای اینکه بتواند پیشرفت بیشتری داشته باشد به تهران مهاجرت کرد.

شروع فعالیت

صدیقه کیانفر در سال ۱۳۶۶ وقتی ۲۵ ساله و دانش آموز سال آخر مدرسه شبانه روزی در آبادان بود بعلت صدای رسایی که داشت توسط معلم اش به رادیو برده شد.به این ترتیب به استخدام رادیو نفت ملی تازه راه اندازی شده درآمد.

تصویر

تئاتر تا تلویزیون

در سال ۱۳۳۹ عضو گروه نمایشی باشگاه جوانان تهران شد تا اینکه بعنوان کارگردان با بچه های دانشگاه تهران شروع به همکاری کرد.با تاسیس تلویزیون ملی جذب آن شد و در شبکه ثابت پارسا (شبکه دو فعلی) ابتدا کارگردان بخش نمایش بود و در نهایت بصورت حرفه ای با سریال کلبه شوم جلوی دوربین رفت.خانم بازیگر تا قبل انقلاب علاوه بر سریال کلبه شوم، در سریال آقای مربوطه و تلخ و شیرین سال ۵۳ و سریال طلاق سال ۵۶ حضور داشت.

تصویر

ازدواج

همسر صدیقه کیانفر سالهاست فوت کرده و از وی فرزندی ندارد

فرزندخواندگی

یک پسر دارم البته پسر خوانده ی من است و در واقع پسرخاله ی من است. پدرش که فوت کرد، یک و نیم سالش بود، چون خاله ی من از یک پا علیل بود، مادرم گفت همه مان یک جا زندگی کنیم، چون خاله ام نمی تواند بچه اش را به تنهایی نگه دارد و من سرپرستی آن ها را داشتم و بزرگش کردم.

تصویر

بیماری صدیقه کیانفر

صدیقه کیانفر چند سالی است که درگیر بیماری است و هرازچندگاهی با مشکلاتی مختلف در بیمارستان بستری میشود و به گفته خود خانم بازیگر علت همه این بیماری ها کار نکردن است. این بازیگر پیشکسوت چندی پیش دچار خونریزی معده شده بود و در بیمارستان بستری بود.مدتی هم هم بخاطر زمین خوردن از ناحیه کتف و لگن و پا مشکل داشت و امکان فعالیت از او گرفته شده بود.

تصویر

دوستان صدیقه کیانفر

خانم کیانفر می کوید همه بازیگران و هنرمندان را دوست دارم و همه دوستان من هستند ولی خانم زهرا سعیدی، شهره لرستانی ، رابعه اسکویی و فلور نظری از جمله بازیگرانی هستند که گهگاهی از من سراغ می گیرند و بهم سر می زنند.

افسردگی

صدیقه کیانفر می گوید من و امثال من هیچ تفریحی نداریم و مجبور هستیم در خانه بمانیم به همین دلیل ممکن است دچار افسردگی شویم که این موضوع خوب نیست، من دوست ندارم افسرده شوم. شهره لرستانی قبل از فوت صدیقه کیانفر از ناراحتی و افسردگی او به خاطر اینکه دیگر نمی تواند کار کند گفته بود و گلایه خانم کیانفر را منتشر کرده بود.

تصویر

فوت

صدیقه کیانفر بازیگر زن ایرانی صبح ۸ خرداد در منزل شخصی خود در سن ۸۸ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

منبع:

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود