زندگی خصوصی سیاوش قمیشی و همسرانش + عکس های جذاب و دیدنی

0 3,808

سیاوش قمیشی (نام بر پایه شناسنامه ایرانی: سیاوش قُمِشی، زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۲۴ در اهواز) موسیقی‌دان، آهنگساز، خواننده و ترانه‌سرای سرشناس ایرانی ساکن لس آنجلس است.

بیوگرافی سیاوش قمیشی

سیاوش قمیشی متولد 21 خرداد 1324 در دزفول؛ خواننده است.فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته آهنگسازی از دانشگاه Royal Society of Arts لندن می باشد، حالا در کنار آهنگسازی از خوانندگان صاحب سبک می باشد.

تصویر

خانواده سیاوش قمیشی

در یک خانوه 6 نفره با دو برادر بزرگتر از خود بنام های سیروس و سیامک و یک خواهر بنام سیمین در دزفول متولد شد و در 9 ماهگی به همراه خانواده به تهران مهاجرت کردند.

ازدواج و همسر سیاوش قمیشی

سیاوش قمیشی در 29 سالگی با دختری بنام لیلا وصال ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک فرزند بنام علیرضا می باشد که مدتی در شیراز زندگی می کرد آقای قمیشی بعد از طلاق خود 5 بار دیگر ازدواج کرد که همگی به جدایی ختم شدند او در سال های اخیر با دختری بنام نازنین مرعشی نامزد کرده بود.

تصویر

روابط ناخوشایند با پسر

این خواننده که کم طرفدار ندارد روابط خوبی با پسرش که ترانه سرا و خواننده نیز شده ندارد، او می گوید با هم در تماس نیستیم چون زندگی اش مورد تایید من نیست.

تصویر

از علاقه تا خرید گیتار

علاقه اش به موسیقی از 6 سالگی زمانی که برادرش آکاردئون و مادرش پیانو یاد میگرفت شروع شد تا اینکه در 11 سالگی با کادوی گیتار پدر مسیر زندگی اش تغییر یافت او با همان گیتار ناکوک شروع به یادگیری کرد و در نهایت در یکی از اجراهای ویگن در پشت صحنه از او کوک کردن گیتار را یاد گرفت.

آهنگسازی در 14 سالگی

در 13 – 14 سالگی بود که توسط یک گیتاریست و خواننده بنام ضیا برای همکاری دعوت شد اما با مخالفت پدرش نتوانست جدی با او کار کند در نهایت با گرفتن شعری از این خواننده شروع به آهنگسازی کرد و بعد از استقبال ضیا، این آهنگ توسط وی برای رادیو به نام ای قایقران خوانده شد.

مهاجرت و بازگشت با مدرک

در سال 1338 وقتی 14 ساله بود به همراه برادرش نزد خواهرشان در لندن رفتند و آنجا ادامه تحصیل داد و در گروه های مختلفی با نوازندگی خرج زندگی و تحصیل اش را در آورد. در نهایت بعد از 11 سال وقتی 25 ساله بود در سال 1349 به ایران بازگشت.

تصویر

اولین آلبوم و شهرت سیاوش قمیشی

بعد از بازگشت بعنوان خواننده و نوازنده به زبان انگلیسی شروع کرد تا کم کم به زبان فارسی نیز فعالیت های انجام داد، سپس آشنایی اش با عارف و ایرج جنتی عطایی کار آهنگسازی رو بصورت حرفه ای برای خواننده ها شروع کرد. سال 1353 در 29 سالگی آلبومش را منتشر کرد و با ترانه فرنگیس سر زبان ها افتاد

خروج از ایران

بعد از سال 57 از ایران خارج شد او ابتدا به انگلستان رفت و بعد از چند ماه، در سال 1358 به شهر لس آنجلس آمریکا رفت و تاکنون در این شهر اقامت داشته است.

تصویر

خوانندگان مورد علاقه سیاوش قمیشی

جورج مايکل ترانه سرا و آهنگساز انگلیسی را دوست دارم، مدتی هم به موسیقی عربی علاقمند شدم و موسیقی ترنس هم، همیشه مورد توجهم بود.

علاقه احمدی نژاد

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : گویا، محمود احمدی نژاد مشخصا هوادار سیاوش قمیشی بوده و حتی در یکی از سفرها به نیویورک قصد داشت او را در هواپیمای خود به ایران برگرداند که این کار نشد .

تصویر

گزیده مصاحبه کوتاه با سیاوش قمیشی

آدم عصبی هستی

عصبی هستم اما برای خودم. با اطرافيانم آرام هستم.

صحبت های اطرافیان در موردت اهمیت دارد؟

به هيچ وجه.

در جامعه هنری دوستی داری؟

دوست دارم ولی رفيق ندارم، می دونی معاشرتی با کسی ندارم.

ازدواج

پنج بار ازدواج کردم … يک پسر دارم به نام عليرضا که در شيراز زندگی می کند که با هم در تماس نيستيم چون زندگيش مورد تأييد من نيست.

شایعه است پسرت خواننده است؟

منم شنيدم … ولی گوشه و کنار می خونه … نه به صورت حرفه ای … ، نظر من اينست که انسانهايی بايد بچه به دنيا بياورند که مطمئن باشند که می توانند مسئوليتش را از هر جهت برای مدت طولانی تقبل کنند.

زن در زندگی تو چه نقشی دارد؟

بسيار زياد … همه جور زن … همسر آدم … همکار زن … دوست … حتی مادر …

تصویر

الان زنی در زندگی تو هست

بله! به نام نازنين مرعشی که 4 سال است با هم هستيم و بسيار هم از زندگيم راضی هستم.

خوانندگی تا کی ؟

نمی دونم.

لذت در زندگی در چیه ؟

وقتی شعری که دوست دارم به دستم می رسه و ملودی قشنگی را روش می ذارم و کار خوب داره می شه لذت می برم.

خواننده و موسیقی مورد علاقه ات

جرج مايکل ، چون همه کارهاشو خودش می کند. به تازگی هم به موسيقی عربی علاقمند شدم و به نظرم خيلی خوب کار می کنند. موسيقی ترنس هم که هميشه مورد علاقه ام بوده.

فاصله سنی بین تو و همسرت اذیتت نمی کنه؟

نه. به هيچ وجه، مثل ارتباطم با جوانهای ديگر است …

تصویر

بهترین خصیصه سیاوش

صداقتم يا روحياتم …

برای چی دلتنگی می کنی؟

شمال، سياه بيشه، رامسر، شاه عبدالعظيم، اهواز، آبادان …

چه آرزویی داری؟

ياد گرفتم که توقعم از زندگی کم باشه. الان همه چيز خوبه و خوشبختم.

سخن آخر

هميشه برقرار و سالم و سرحال و اميدوار باشيد و بگذاريد که غم نااميدتون نکند، زندگی در حال تغيير است پس هميشه اميد هست.

تو بارون که رفتی | Too Baron Ke Rafti

منبع:ساعدنیوز

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود