زندگی خصوصی مهران رنجبر و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 296

مهران رنجبر (زاده ۱۳۶۱، خرم‌آباد) نویسنده، کارگردان و بازیگر ایرانی است.

بیوگرافی مهران رنجبر

مهران رنجبر متولد ۱۵ خرداد ۱۳۶۱ در خرم آباد، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات دراماتیک است، بجز هنر بازیگری تجربه نمایشنامه نویسی و کارگردانی تئاتر را نیز دارد، از حضورش در تلویزیونی راضی است اما ترجیح می دهد بیشتر در سینما کار کند.

تصویر

خانواده + شروع فعالیت

مهران رنجبر در سال ۱۳۸۰ به همراه خانواده به تهران آمد، ۳ برادر دارد که هر ۳ دکتر هستند، وی از ۱۴ سالگی کار بازیگری را از تئاتر آغاز کرد، بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی، به شکل حرفه ای در سالن های تئاتر حضور داشته و از افتخاراتش عضویت در گروه تئاتر آقالو است، گروهی که به سرپرستی محروم آقالو بود و بعد از فوت ایشان آشا محرابی سرپرستی این گروه را به عهده گرفت.

ازدواج

مهران رنجبر فعلا ازدواج نکرده و مجرد است.

تصویر

شغل دوم

وی به جز بازیگر، کارگردانی طراحی دکوراسیون داخلی را نیز انجام می دهد.

بدون هیچ آشنا و پارتی …

به قول خودش بدون هیچ آشنا و پارتی از تئاتر وارد تلویزیون و سینما شده است، اولین کار تصویرش فیلم ویدیویی پیتوک به کارگردانی مجید توکلی در سال ۸۵ بوده و بعد از آن سریالی به نام تاوان در سال ۸۹ به کارگردانی شهرام شاه حسینی می باشد.

تصویر

شهرت

مهران رنجبر در نقش متفاوت و بسیار زیبا به همراه آزاده زارعی در سریال پرطرفدار آوای باران در سال ۸۹ دیده شده و خیلی زود با پخش قسمت های دیگر سریال به شهرت رسید، وی سپس در سریال ۵ کیلومتر تا بهشت و مجموعه دورهمی به کارگردانی مهران مدیری توانایی هایش را اثبات کرد

کارگردانی

در سن ۲۵ سالگی با نقش اصلی وارد تلویزیون شدم و هم زمان کارگردانی تئاتر را هم شروع کردم، نمایش های زیادی را در این سالها در ایران و فرانسه اجرا و کارگردانی نمودم.

تصویر

جواب های کوتاه

  • اوقات فراغتتان : کویر و جنگل، عاشقِ تویوتا هستم
  • بازیگران مورد علاقه : فرامرز قریبیان چون عاشق همفری بوگارت هستم
  • بزرگترین دستاوردتان از هنر : انسان بودن، همین
  • الگو : دکتر رضیعی

علت جدایی از دورهمی

حضور در برنامه دورهمی آن هم با ۶۵ میلیون مخاطب را بسیار دوست داشتم، دورهمی اتفاق خوبی در تلویزیون بود چرا که میان اعضای گروه اتحاد وجود داشت هرچند که در سری جدید من و برخی دیگر از این پروژه جدا شدیم جدا شدن من از دورهمی برمی گردد به دلایلی که به تهیه و تولید مربوط است.

تصویر

الگوی فیلمسازی

علی حاتمی برایم همیشه مثل یک الگو بوده است، اما در جهان به فضای فیلمسازی ایناریتو، تارانتینو و … گرایش دارم، و سعی می کنم کارهای به کیفیت الگوهایم نزدیک شود.

تصویر

شهرت دغدغه ام نیست

اصلا بازی کردن و شهرت دغدغه ام نیست. هنر، اجتماع، مردم، نوشتن، اشیاء و … دغدغه من است هنوز هم اول راه هستم و آزمون و خطا می کنم و امیدوارم از هنرمند دغدغه مند حمایت شود؛ فقط خودم را نمی گویم بلکه خیلی از دوستانم هستند که با توانایی و دغدغه بسیار از حمایت محرومند؛ بالاخره هنرمند که نمی تواند تمام داشته اش را خرج هنر کند او نیاز به راهی برای امرار معاش هم دارد.

علایق ورزشی

  • عاشق تنیس و متخصص در بیلیارد
  • دیوانه سرعت و صخره نوردی

منبع:

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود