زندگی خصوصی رضا مولایی وهمسرش + عکس های جالب و دیدنی

0 30

رضا مولایی بازیگر ایرانی در سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمده و فارغ‌التحصیل کارگردانی و بازیگری از مدرسه آزاد تئاتر با مدیریت حمید سمندریان در سال۱۳۷۴ می باشد.

بیوگرافی رضا مولایی

رضا مولایی متولد ۱۵ مهر ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر است دانش آموخته کانون سمندریان می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد سپس وارد قاب تلویزیون و سینما شد و حالا تدریس می کند و همسرش نیز بازیگر است.

تصویر

ازدواج و همسرش

رضا مولایی چند سالیست با خانم شیوا اردویی از بازیگران تئاتر ازدواج کرده که ثمره این زندگی یک دختر بنام نیروانا متولد فروردین ۱۳۹۵ می باشد.

بیو گرافی شیوا اردویی

شیوا اردویی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۵۶ در تهران است و فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیل دوره بازیگری از موسسه رسام هنر با مدیریترویا تیموریان در سال ۱۳۷۶ میباشد. وی سابقه ایفای نقش در چندین نماش و همچنین کارگردانی را در کارنامه خود دارد و در مجموعه تلویزیونی صدایم کن به کارگردانی مسعود نوابی و حلقه سبز و فیلم کوتاه آواز ماهگ و فیلم سینمایی دم صبح نیز حضور داشته است.

تصویر

شروع از ۱۸ سالگی

در سال ۱۳۷۴ وقتی ۱۸ ساله بود در رشته کارگردانی و بازیگری از مدرسه آزاد تئاتر حمید سمندریان فارغ التحصیل شد و همین سال با دایره گچی قفقازی بروی صحنه نمایش رفت.

کارگردانی

آقای مولایی در کنار بازیگری از سال ۱۳۷۵ کارگردانی را نیز با نمایش کلبه لبتونبا اثری از روبرت بروک شروع کرد و سال ها بعنوان بازیگر و کارگردان فعالیت خود را ادامه داد.

تصویر

از تلویزیون تا سینما

اولین بار در سال ۱۳۷۶ با فیلم فردا دیر است به کارگردان حسن فتحی جلوی دوربین رفت و سال ۱۳۷۸ با سریال داستان یک شهر به کارگردانی اصغر فرهادی وارد قاب تلویزیون شد.

جایزه بهترین بازیگر تئاتر سال

ایشان در سال ۱۳۸۴ وقتی ۲۸ ساله بود برای بازی در نمایش سه گانه وانیک به کارگردانی سهراب سلیمی در جشن بازیگر خانه تاتر به عنوان یکی از بهترین بازیگران سال برگزیده شد.

تصویر

حضور دوباره در تلویزیون

آقای مولایی در سال های اخیر بازی در سریال تکیه بر باد و پرده نشین ها را در تلویزیون تجربه کرد و در سال ۹۸ با دیگر بازیگران سریال ترور خاموش به تلویزیون بازگشت.

در وصف خود

رضا مولایی خود را صبور بیخودی معرفی می کند که کودک درون فعالی دارد و گاهی دیگران از محبت اش سو استفاده می کنند می گوید اگر مشکلی داشته باشد رو در رو میگه که همین رک و راستی باعث آزردگی دیگران هم شده است.

تصویر

اینستاگرام رضا مولایی

آقای مولایی صفحه ای در اینستاگرام دارد و از طریق این صفحه با طرفداران خود در ارتباط است.

صفحه وی از طریق آدرس زیر در دسترس می باشد :

www.instagram.com/rezamolaiمنبع:

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود