زندگی خصوصی غلامحسین لطفی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 6

غلامحسین لطفی (زاده ۲۰ آبان ۱۳۲۸ در قزوین) از بازیگران سینما و تلویزیون ایران می‌باشد.

بیوگرافی غلامحسین لطفی

غلامحسین لطفی متولد 20 آبان 1328 در قزوین، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه تهران و دکترای افتخاری از وزارت ارشاد می باشد با تئاتر دانشگاه شروع کرد و سپس وارد تلویزیون شد.

تصویر

ازدواج و همسرش ؟!

دکتر لطفی تابحال ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

از تئاتر تا تلویزیون

فعالیت خود را با تمرینات تئاتر دانشگاهی شروع کرد در سال 1350 وقتی 22 ساله بود اولین بار با سریال دلیران تنگستان جلوی دوربین رفت، این سریال در نهایت اسفند 1353 از تلویزیون ملی پخش شد.

تصویر

تجربه سینمایی

سال 1356 در سریال مستنطق به کارگردانی عباس جانمرد و شاپور قریب بازی کرد و همین سال با فیلم صبح خاکستر به کارگردانی تقی مختار وارد پرده سینما شد.

کارگردانی

در سال 1357 وقتی 29 ساله در قامت نویسنده و کارگردان فیلم سرخپوست ها را ساخت که اصغر همت، مرحوم پرویز فنی زاده و مرحوم کیومرث ملک مطیعی بازیگران آن بودند.

بعد از انقلاب 57

سه سال بعد از انقلاب اسلامی در سال 1360 در فیلم رسول پسر ابوالقاسم بکارگردانی داریوش فرهنگ بازی کرد و یک سال بعد توانست با گذارندن واحد های مانده خود فوق لیسانس اش را بگیرید.

تصویر

ساخت سریال آئینه

سریال آئینه در سال 1364 در سه فصل ساخته شد که فصل اول و دوم آن که 26 قسمت بود توسط آقای لطفی کارگردان شد که بسیار پرمخاطب بود.

شهرت

از بیادماندنی ترین بازهای آقای لطفی باری در سریال 27 قسمتی خانه به دوش در ایام رمضان سال 83 بکارگردانی رضا عطاران بود که در نقش اصلان به شدت دیده شد.

دکترای افتخاری

لطفی در سال 94 جزو 18 هنرمند در کنار افرادی چون هدیه تهرانی، کیانوش عیاری، جهانبخش سلطانی، رضا کیانیان و … نشان درجه یک هنری معادل دکترا را از وزارت ارشاد اسلامی گرفت.

تصویر

کوچ از تهران

این هنرمند به دلیل آلودگی هوای تهران و بیماری مدت هاست که به قزوین مهاجرت کرده می گوید با حقوقی که از وزارت ارشاد می گیرم زندگی ام را می گذرانم، من تنها هستم اما به همکارانم فکر می کنم که همسر و فرزند دارند و بیکاری زندگی آن را با مشکلات زیادی روبرو کرده است.

ارتباطم با همه قطع شده است

خیلی وقت است که فعالیت هنری ندارم و متاسفانه کسی از من سراغی نمی گیرد، ارتباطم با همه قطع شده و در حال حاضر در قزوین زندگی می کنم.

تصویر

علت کم کاری غلامحسین لطفی

مدتی است که این هنرمند کم کار شده و خیلی کم در آثار فیلم و سریال دیده می شود. وی در سریال بایرام دچار حادثه شده و هر دو پایش شکسته و کمرش آسیب دیده و گفته است بعد از آن حتی احوالی از من نپرسیدند و من این را به حساب بی رحم شدن آدم ها می گذارم. پنج سال است که پیشنهاد کار ندارم.

اوضاع بد بازیگری

کار من بازیگری است اما در بیشتر کارها بخشی از دستمزدم را نمی دهند. بازیگران حال و روز خوبی ندارند فقط تعداد بسیار اندکی هستند که پولدارند، اما می دانم آنها از راه بازیگری پولدار نشده اند یا شغل دیگری دارند یا پدرشان پولدار و سرمایه دار است.

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود