زندگی خصوصی مجید سعیدی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 3,712

مجید سعیدی بازیگر ایرانی در ۱ آذر ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل کلاس های آزاد بازیگری می باشد.

 

بیوگرافی مجید سعیدی

مجید سعیدی متولد ۱ آذر ۱۳۵۴ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل کارگاه آزاد بازیگری می باشد از تئاتر شروع کرد و سالها خاک صحنه خورد، با سریال شهرزاد در فصل سوم چهره اش شناخته شده و در تلویزیون به شهرت رسید.

تصویر

ازدواج

آقای سعید مجیدی سالهایت ازدواج کرده و یک پسر نوجوان بنام کیارش دارد.

تصویر

شروع بازیگری

مدرک بازیگری خود را از اولین دوره کلاس های بازیگری امین تارخ گرفت و بصورت حرفه ای با نمایش شبی در تهران به کارگردانی گلاب آدینه و نمایش فولاد هرگزهزنگ نمیزند به کارگردانی زری آماد آغاز کرد.

ورود به تلویزیون

در سال ۱۳۷۶ وقتی ۲۲ ساله بود با سریال کهنه سوار به کارگردانی اکبر خواجویی وارد تلویزیون شد که هنوز هم خیلی ها او را با همین نقش به یاد می آورند او سپس در سریال هویت در سال ۸۷ ایفای نقش کرد.

تصویر

سینما و جوایز فجر

آقای مجیدی در سال ۱۳۸۶ با فیلم سینمایی مهیا علاوه بر تجربه سینمایی، در جشنواره فجر ۱۳۸۶ صاحب سه جایزه شد و جدی تر از گذشته برای ادامه مسیر هنری اش مصمم شد.

سریال شهرزاد

در فصل سوم شهرزاد سال ۹۶ با تماس دستیار کارگردان سریال شهرزاد به این مجموعه دعوت شد و قرار بود ۵ سکانس بازی کند اما بازی زیبای او باعث شد در ۲۵ سکانس بازی کند و بسیار دیده شود.

تصویر

شهرت با تلویزیون

او در سال ۸۹ با سریال ارمغان تاریکی سپس با سریال تا ثریا در سال ۹۰ و میکائیل در سال ۹۴ در تلویزیون حضور داشت تا اینکه در سال ۹۷ با سریال بانوی عمارت به تلویزیون بازگشت او در این سریال در نقش یاور شریفی بازی می کند.

افشاگری از پشت پرده

برخی انگار به هیچ وجه دغدغه سینما ندارند و تماماً به میهمانی های شبانه فکر می کنند قدیم به ما می گفتند برای بازیگری باید تمام تمرکز خود را بگذارید اما امروز صرفاً اگر مهمانی ویلای لواسان جور شود نیاز به شخصیت پردازی و زحمت کشیدن نیست.

تصویر

حمله کاربران برای نقش یاور شریفی در بانوی عمارت

بازی در نقش یاور شریفی سریال بانوی عمارت به حدی باور پذیر بود که بعد از پخش سکانس التماس زن شازده مردم در حمله به صفحه شخصی ام مورد لطف قرارم دادم و این نشان از انتقال حس بازیگری من به مردم بود.

وقفه در بازیگری

با وجود اینکه وقفه زیادی در عرصه بازیگری به وجود آمد، اما توانستم با بازی در چندین قسمت در سریال بانوی عمارت به عنوان یک مامور خوفیه و در نقشی کاملا منفی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنم.

منبع:

-
- -
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود