زندگی خصوصی شیوا بلوریان و همسرش در اتریش + عکس های جالب و دیدنی

0 38

شیوا بلوریان (زاده ۱۴ مهر۱۳۵۲) نویسنده، تهیه‌کننده فیلم، بازیگر و کارگردان ایرانی تئاتر و تلویزیون و سینماست.

بیوگرافی شیوا بلوریان

شیوا بلوریان متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۲ در سنندج، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس کارگردان تئاتر از واحد تهران مرکز می باشد، با تئاتر شروع کرد سپس به اجرا رسید.

تصویر

ازدواج و زندگی در اتریش

شیوا بلوریان چند سالیست ازدواج کرده که ثمره این زندگی یک دختر به نام نینا متولد ۱۳۹۲ و یک پسر به نام برایان در سال ۱۳۹۸ می باشد، این خانواده در حال حاضر چند سالیست در کشور اتریش زندگی می کنند.

تصویر

شروع از ۱۸ سالگی

فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۰ وقتی ۱۸ ساله بود با نمایش شاهد سوم شروع کرد و همین سال جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از جشنواره کودک و نوجوان دریافت کرد.

از جلوی دوربین تا کارگردانی تئاتر

همزمان با کار تئاتر در سال ۱۳۷۰ اولین بار با فیلم تلویزیونی از سهراب تا سهراب جلوی دوربین رفت و در سال ۷۲ موفق به کسب جایزه بهترین کارگردان در عرصه تئاتر شد

تلویزیون و سینما

در سال ۷۴ با سریال بافته ها رنج به کارگردانی مجید بهشتی وارد قاب تلویزیون شد و با فیلم سینمایی کمکم کن به کارگردانی رسول ملاقلی پور در سال ۷۷ بازی در سینما را تجربه کرد.

تصویر

شهرت با تقطه چین

بازی زیبای او در سریال قطار ابدی سال ۱۳۷۶ سپس حضور در سری سوم زیر آسمان شهر سال ۸۱ و بازی در نقطه چین به کارگردانی مهران مدیری در سال ۸۲ او را به شهرت رساند.

مجری گری و رادیو

خانم بلوریان از سال ۱۳۸۳ که ۲۹ ساله بود با برنامه دختران وارد عرصه اجرا شد که از مهترین برنامه های وی می توان به فرزندان صبح، صبح بخیر ایران، یخ در بهشت و نور باران اشاره کرد او سپس در سال ۱۳۸۵ وارد عرصه گویندگی در رادیو با برنامه زنده جمعه به یاد ماندنی شد.

تصویر

از گروه تئاتری تا تدریس کارگردانی

این بازیگر از سال ۱۳۷۵ گروه نمایشی ترمه را تاسیس کرد و از سال ۱۳۸۲ مدیر آموزشگاه هنر و اندیشه شد و از سال ۸۳ شروع به تدریس کارگردانی کرد.

در فضای مجازی

بلوریان از بازیگرانی است که حضور چندان پررنگی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ندارد. او با این که خود اذعان دارد، فضای مجازی بخش لاینفکی از زندگی امروزی است اما تمایلی ندارد به شکل مستمر و پیوسته در این فضا حضور داشته باشد. می گوید اگرچه حضور کمرنگی در این فضا دارم، اما، همواره جز لطف، محبت و احترام از هموطنانم چیز دیگری دریافت نکرده ام و همین موضوع مرا بی نهایت شرمنده مردم می کند. بارها نوشته ام و باز هم می گویم که خاک پای مردم سرزمینم هستم. من به نوبه خود احترامی بی اندازه برای همه قائل هستم و تلاش می کنم در قابی از عشق و احترام با همه گفت وگو کنم. زمانی که من بازیگری را شروع کردم اینترنت، فضای مجازی و این داستان ها در سرنوشت کاری بازیگران و هنرمندان چندان تاثیر نداشتبه همین خاطر بازیگرانی مثل من یاد گرفتند که بدون فضای مجازی، زندگی حرفه ای خودشان را داشته باشند و به کارشان نیز ادامه بدهند.

منبع:

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود