زندگی خصوصی خشایار راد و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 25

خشایار راد (زاده ۵ مهر ۱۳۳۰ در تهران) هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است.

بیوگرافی خشایار راد

خشایار راد متولد 5 مهر 1330 در تهران، بازیگر می باشد.تا مقطع دیپلم نظام قدیم بیشتر درس نخوانده است او کارمند بانک صادرات است که وارد عرصه تئاتر و سپس بازیگری سینما و تلویزیون رسید و حالا دو پسر نیز دارد.

تصویر

ازدواج و + فرزندان

آقای راد سالهاست ازدواج کرده و دو پسر به نام امید و نوید و یک نوه بنام اهورا دارد، یکی از پسرها لیسانس مدیریت صنعتی و دیگری لیسانس روان شناسی بالینی می باشد.

همسرم با من بیرون نمی آید

بی شک یکی از دلایل انتخاب من برای کار کردن در زمینه طنز، انرژی بالایی است که من دارم و در هر جا و مکانی آن را بروز می دهم باورم این است که مردم انسان خودخواه و خود محور را دوست ندارند، باور می کنید همسرم با من بیرون نمی آید.بس که در کوچه و خیابان این انرژی را با مردم تقسیم می کنم.

تصویر

ورود به بانک و بازنشستگی

در سه سالگی پدرم را از دست داده بودم، بعد از تحصیل و سربازی که به نوعی نان آور خانواده بودم از طریق عمویم برای کار در بانک وارد شدم و در بانک صادرات مشغول بودم تا اینکه در سال 1380 بازنشسته شدم.

شروع با تئاتر

فعالیت خود را از سال 1353 قبل از انقلاب وقتی 23 ساله بود از تئاتر شروع کرد و در سال 73 – 74 بهترین بازیگر نفش اول مرد در جشنواره تئاتر سنتی شد.

تصویر

ورود به تلویزیون و سینما

خشایار راد بصورت حرفه ای در سال 1378 همزمان با کار تئاتری و بانک با سریال قطار ابدی جلوی دوربین رفت و سال 1382 با فیلم خوابگاه دختران وارد پرده سینما شد. وی با سریال خانه به دوش در سال 1383 به شهرت رسید.

بازیکن فوتبال هنرمندان

استاد راد یکی از طرفداران ورزش فوتبال است، او خود نیز عضو تیم هنرمندان فوتبال می باشد و در مورد تیم موردعلاقه خود می گوید تمام تیم ها را دوست دارم و برایم هیچ کدام فرقی ندارند.

تصویر

علت کم کاری

من کم کار نیستم در واقع پرکاره دیده نشده هستم، من کار انجام می دهم ولی با فاصله زمانی زیادی از هم پخش می شوند و این شائبه کم کاری ایجاد می شود.

صحبت درمورد بازیگری

وی در خصوص کسانی که علاقه به بازیگری دارند گفت:شرایط خیلی سخت است. ما که بیست سال است کار تئاتر کرده ایم، هنوز درگیر مسائل هستیم. برای بازیگران جدید که سخت تر خواهد شد، اما باید یا از کانال تئاتر و یا از کانال تحصیلات در آن وارد شد.

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود