زندگی خصوصی محمد رضا حسینیان و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 142

محمدرضا حسینیان متولد 30 خرداد 1352 در تهران، مجری است.

بیوگرافی محمدرضا حسینیان

محمدرضا حسینیان متولد 30 خرداد 1352 در تهران، مجری است.فارغ التحصیل لیسانس رشته دامپروری از دانشگاه سراسری گیلان و فوق لیسانس حقوق بین الملل با گرایش محیط زیست از دانشگاه آزاد علوم تحقیقات می باشد.

خانواده

در غرب تهران بدنیا آمده است، پدرش فرش فروش و مادرش خانه دار بود، آخرین فرزند خانواده است و دو خواهر بزرگتر از خود دارد. سعید توکل دایی اش از تهیه کنندگان برنامه صبج جمعه ایرونی بود.

علاقه به اجرا تا دانشگاه

علاقه اش به اجرا از رفت و آمد به محل کار دایی اش در تلویزیون و با دیدن افرادی چون مرحوم منوچهر نوذری شروع شد، در سال 1371 بعد از ورود به دانشگاه گیلان حین تحصیل با بخش فرهنگی دانشگاه همکاری داشت.

ورود به رادیو

در سال 1373 وقتی 21 ساله بود وارد رادیو گیلان شد و در بخش های گزارشگری، سپس گویندگی، سردبیری و تهیه کنندگی فعالیت داشت.

ورود به تلویزیون

در سال 77 وقتی 25 ساله بود به تهران رفت و بعنوان مجری تلویزیون کارش را از شبکه اول سیما و رادیو تهران شروع کرد، سپس مدتی هم در رادیو جوان بود. بعد به شبکه تازه تاسیس سه دعوت شد و بعنوان نویسنده، تهیه کننده، ناظر پخش و در نهایت مجری برنامه های نیمرخ، پنجره، گلخانه، سفر به خیر و … فعالیت داشت.

ازدواج + فرزندان

سید محمدرضا حسینیان در سال 1379 وقتی 27 ساله بود با همسرش ازدواج کرد، که ثمره این ازدواج دو فرزند، یک پسر بنام شایان و یکی دختر بنام باران می باشد.

بنیانگذار موسسات خصوصی

حسینیان بنیانگذار بنیادی بنام بیان است که با هدف آموزش و مهندسی ارتباطات فعالیت می کند، دیگر موسسه او آهنگ و فرهنگ است که در زمینه برگزاری همایش و سمینارها فعال است وی همچنین مدیر مسئول و بنیانگذار شرکت هنر سفید با نشریاتی چون زندگی ایده ال، سیب سبز، تپیش و … بوده است.

راه اندازی تلویزیون اینترنتی

حسینیان اولین بنیانگذار و مدیرعامل تلویزیون اینترنتی بود. تی وی پلاس متعلق به وی می باشد، همین سایت وی را وارد درگیری با حق پخش تلویزیونی کرد تا او سالها در تلویزیون ممنوع التصویر شود این در حالیست که وی کارمند رسمی و حقوق بگیر سازمان می باشد.

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود