زندگی خصوصی مهدی طارمی و همسرش + عکس های جالب و دیدنی

0 14

مهدی طارمی در۲۷ تیر ماه سال ۱۳۷۱ در بوشهر متولد شد.

بیوگرافی مهدی طارمی

مهدی طارمی متولد ۲۷ تیر ۱۳۷۱ در بوشهر، بازیکن فوتبال است.تا دیپلم بیشتر درس نخوانده است اما با فوتبال به شهرت و ثروت زیادی رسید، او با ۱۸۷ سانتی متر قد بهترین گل زن تاریخ باشگاه پرسپولیس می باشد.

تصویر

خانواده

مهدی در محله صیادان بنام شغاب بوشهر بدنیا آمده است، پدرش آقای علیشاه از بازیکنان حرفه ای فوتبال بود، یک خواهر و یک برادر دارد و می گوید الگویش علی دایی است.

تصویر

فوتبال بخاطر پدر

پدرم علیشاه طارمی یک بازیکن دفاع وسط بود که هم دوره هایش از بای های خوب او تمجید می کنند، بدون شک فوتبالیست بودن پدرم در اینکه وارد فوتبال بشوم بی تاثیر نبود. در آن سال ها که هم سن و سالهای من سوار بر لنج و به صیادی می رفتند من در هوای گرم بوشهر در زمین های خاکی فوتبال تمرین می کردم !

شروع فوتبال

فوتبال اش را از شش سالگی زیر نظر پدر در مدرسه فوتبال صدا و سیما شروع کرد، اما بصورت حرفه ای از باشگاه جوانان برق بوشهر در سن ۱۰ سالگی بود

از برق تا ایرانجوان

از سال ۸۱ که ۱۰ ساله بود تا سال ۸۴ به ترتیب در تیم هاب برق بوشهر و حیات بوشهر بازی کرد و در سال ۱۳۸۴ به جوانان باشگاه ایرنجوان بوشهر دعوت شد و بعد از سه سال به بزرگسالان تیم راه یافت.

تصویر

از ایرانجوان تا پرسپولیس

از سال ۸۷ دو سال در شاهین بوشهر و دوسال دوباره در ایرانجوان بوشهر بازی کرد تا اینکه در سال ۹۳ توسط مشاوران علی دایی از یک لیست ۲۰ به وی معرفی شدند وی در نهایت خرداد ۹۳ رسما به مدت دو سال به پرسپولیس پیوست، او سفید امضا کرد و نوشتن رقم قرارداد خود را به علی دایی سپرد

شهرت

شهرت طارمی از فروردین سال ۹۴ با تک گل وی از نقطه پنالی در مقابل النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا شروع شد و در نهایت در سه سال حضور خود با ۵۵ گل بهترین گلزن تاریخ باشگاه لقب گرفت.

مرد سال فوتبال

چند روز قبل از ورود به باشگاه پرسپولیس در ۲۶ اردیبهشت ۹۴ توسط کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد، او سال ۹۳ – ۹۴ علاوه بر برترین مهاجم لیگ مرد سال فوتبال ایران نیز شد.

تصویر

از ترکیه تا هدایتی و قطر

طارمی در سال ۹۶ مدت کوتاهی به باشگاه ریزه اسپورت ترکیه رفت. او دوباره با گرفتن مبلغ ۱/۵ میلیارد از حسین هدایتی به پرسپولیس بازگشت، اما بخاطر مسایل مالی قید حضور در این تیم را زد و به الغرافه قطر پیوست.

حواشی مهدی طارمی

مهدی طارمی مجرد است اما فیلم لو رفته او با بازیگر نام آشنای زن سحر قریشی در فرودگاه قطر شائبه ازدواج این دو را سر زبانها انداخت، اما تا به الان این خبر را تایید نکردند.

تصویر

حمله عربستانی ها به اینستاگرام مهدی طارمی

طارمی پس از پایان بازی در اینستاگرامش نوشت:”هی فلانی! اگه تو پلیسی ما پرسپولیسیم و پس از آن بود که کابران عربستانی به صفحه وی حمله کردند. کاربران عربی اینستاگرام به سبک برخی کاربران وطنی! در این جور مواقع، آدرس پیج مهدی طارمی را پیدا کردند و در کامنت های فراونی با الفاظ رکیک نسبت به این حرکت طارمی، اعتراض خود را نشان دادند. پس از این اتفاق کاربران ایرانی نیز بیکار ننشستند و ضمن اطلاع به یکدیگر، به صفحه طارمی رفتند تا زیر آخرین پست این بازیکن، کامنت های جنجالی و البته رکیک فراوانی بین کاربران ایرانی و عربستانی ردوبدل شود. تا لحظه تنظیم این گزارش بیش از ۱۵ هزار کامنت زیر آخرین پست مهدی طارمی ثبت شده است. این در حالی است که پست های قبلی این بازیکن به طور میانگین ۴۰۰ تا ۵۰۰ کامنت داشته است.

تصویر

خواهر و برادر استقلالی

از ابتدا پرسپولیسی بوده ام اما خواهر و برادرم استقلالی هستند، هر وقت با استقلال بازی داریم خواهر و برادرم می گویند، امیدواریم پرسپولیس ۲ گل و استقلال ۳ گل بزند.

تصویر

علایق و سلیقه مهدی طارمی

● رنگ مورد علاقه : قرمز

● ماشین مورد علاقه : ماشین باز نیستم

● فیلم مورد علاقه : ابد و یک روز بنظرم جالب بود.

● کتاب مورد علاقه : کلیدر

● مارک لباس : هر چه به من بیاید می پوشم

● یک ویژگی : سکوت

● حریف : استقلال

● ورزشگاه مورد علاقه : بازی های تیم ملی در آزادی

● وقت گذرانی : پلی استیشن

● باشگاه محبوب داخلی و خارجی : پرسپولیس و رئال

● تیم محبوب ملی : ایران و برزیل

● بهترین خاطره : قرارداد با پرسپولیس

● بدترین خاطره : فوت هادی نوروزی

● فرزند دختر یا پسر : هر چه خدا داد

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود