مجله اینترنتی

۷ کاری که موجب بیزاری زنان از مردان می شود

0 3,713

3 دقیقه

آقایون محترم لطفا پس از ازدواج کمی بیش تر به رفتار های خود دقت کنید و سعی کنید روی آن کنترل داشته باشید. چرا که خانم ها بسیار حساس و زودرنج می باشند پس توجه داشته باشید که همسر شما دوست شما نیست و خصوصیات زنانه در بعضی از موارد سبب رنجش آن ها از برخی رفتارها می شود.

در این قسمت شما مردها را از ۷ کار منع می کنیم تا بدین ترتیب بتوانید برای همسر خود یک شاهزاده واقعی باشید. دقت کنید که خانم ها توقع زیادی از زندگی مشترک ندارند فقط کمی توجه در روابط معاشرتی و عاطفی حتی با وجود مشکلات اقتصادی در کنار شما احساس امنیت و آرامش خواهند کرد. دقت کنید که آرامش زن در خانه سبب قوت قلب خود شما نیز خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید تا این نکات را به شما یادآور شویم.

۱٫مردهایی که هیچ سوالی در مورد شما نمی‌ پرسند چون اصلا اهمیتی نمی‌ دهند

این دسته از مردان با زبان بی زبانی بیان می کنند که اصلا اهمیتی نمی‌ دهند شما چه فردی هستید و چه ویژگی‌ ها و شخصیت و شرایطی دارید.

۲٫مردهایی که وسط حرف‌های شما به گوشی‌ شان نگاه می‌ کنند

این مرد عملا اعلام می‌ کند که اهمیتی به حرف‌ های شما و حضورتان نمی‌ دهد.

۳٫مردهایی که هیچ وقت از ته دل نمی‌ خندند

این فرد این احساس را به شما انتقال می‌ دهد که از شما نفرت دارد یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیست، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل‌ می باشد!

۴٫مردهایی که وقتی با آنها حرف می‌ زنید، هر جایی را نگاه می‌ کنند غیر از شما

این موضوع نیز برای هر زنی زجرآور خواهد بود و موجب سردی روابط خواهد شد.

۵٫مردهایی که بی‌ وقفه در مورد موضوع بی‌ اهمیتی حرف می‌ زنند

مردی که وقت و بی وقت در حضور همسرش از مسایلی صحبت می کند که فقط برای خودش جذاب است و برای همسرش هیچ اهمیتی ندارد یا حتی ممکن است برای همسرش زننده نیز باشد شخصیتی بسیار تکراری و بدون جذابیت جلوه می کند. پس دقت کنید در مورد چه موضاعتی صحبت می کنید.

۶٫مردهایی که انگار با دوش گرفتن غریبه‌ اند

این موضوع نه تنها همسرتان را از شما فراری می دهد بلکه سبب می شود دیگران نیز گرایشی به سوی شما نداشته باشند.

۷٫مردهایی که به شما می‌ گویند : تو مثل زنهای دیگر نیستی چون …

همسرتان به اندازه‌ ی خودش خوب و زیبا و باهوش هست و هیچ کس حق ندارد او را با «همه‌ ی زنهای دیگر» مقایسه کند. چرا که اینکار نه تنها سبب تنفر وی از شما می شود بلکه ناخودآگاه خود شما نیز او را تشویق می کنید که شما را با سایر مردان مقایسه کند.

 

منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود