مجله اینترنتی

چگونه از یوتیوب فیلم با کیفیت دانلود کنید؟

0 3,711

3 دقیقه

شما به دنبال این مطالب هستید:

آیا شما علاقه‌مند به ویدیوهای یوتیوب هستید و قصد دانلود آن‌ها را دارید؟ ما در این بخش روش دانلود فیلم از یوتیوب را به صورت تضمینی آموزش خواهیم داد.

یوتیوب را می‌توان به عنوان بزرگ‌ترین وب سایت اشتراک گذاری ویدیو در سراسر جهان معرفی کرد که طرفداران زیادی در کشور ما هم دارد. همانطور که می‌دانید، وب سایت های زیادی همانند آپارات و نماشا هم در ایران فعال هستند، اما تفاوت اصلی یوتیوب با این دو وب سایت ایرانی را می‌توان ارائه ندادن لینک دانلود ویدیو دانست. ما در این مقاله قصد داریم روش دانلود فیلم از یوتیوب را آموزش دهیم.

دانلود فیلم از یوتیوب

دوستان عزیز، وب سایت های مختلف می‌توانند روش های متنوعی را برای دانلود فایل ویدیویی از وب سایت یوتیوب ارائه دهند، اما شما می‌توانید با روش جدید و تضمینی ، تمام فایل های ویدیویی یوتیوب را با کیفیت‌های موردنظرتان دانلود کنید.

گام اول: ۴K Video Downloader

دانلود فیلم از یوتیوب

شما در بخش اول باید برنامه ۴K Video Downloader را دانلود و در کامپیوتر خود نصب کنید. این برنامه حتی می‌تواند فایل های ویدیویی سه بعدی و ۳۶۰ درجه را به خوبی از یوتیوب دریافت کند.

گام دوم: لینک را کپی کنید

دانلود فیلم از یوتیوب

مرورگر خود را باز کرده و ویدیوی موردنظرتان را انتخاب کنید، سپس URL را کپی کنید تا بتوانید در بخش موردنظر برنامه ۴K Video Downloader، قرار دهید.

این برنامه اطلاعات قابل قبولی از ویدیو و حتی کیفیت موردنظرتان برای ذخیره را نمایش خواهد داد؛ البته تمام این موارد به کیفیت فایل اصلی که در یوتیوب آپلود شده است، بستگی دارد.

گام سوم: کیفیت و فرمت را انتخاب کنید

دانلود فیلم از یوتیوب

یکی از قابلیت‌های برنامه ۴K Video Downloader را می‌توان ذخیره فایل‌های ویدیویی در فرمت و کیفیتی دانست که توسط شما تعیین می‌شود. به عنوان مثال، در فایل آموزشی تصمیم بر ذخیره فایل با فرمت MP4 بود. همچنین شما می‌توانید فایل موردنظرتان را در مسیر دلخواه، ذخیره کنید.

گام چهارم: دانلود ویدیو یوتیوب را به راحتی انجام دهید


دانلود فیلم از یوتیوب

هم اکنون کار به پایان رسیده و شما نیازمند یک تایید نهایی برای دانلود ویدیو هستید. در صورتی که ویدیوهای دیگری هم در کانال وجود داشته باشد، به طور خودکار از شما سوال پرسیده خواهد شد که آیا تمایل دارید کلیه فایل‌ها را دانلود کنید؟

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در زمینه دانلود رایگان ویدیو از یوتیوب را در اختیار شما قرار دهیم. شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: گوش.ی سن.تر

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود