مجله اینترنتی

رژیم های غذایی که از شنیدن آنها تعجب می کنید

0 3,716

3 دقیقه

حتما تا امروز یک یا چندنوع رژیم غذایی را امتحان کرده اید، قطعا هم می دانید که رژیم گرفتن یکی از سخت ترین کارهای دنیاست. شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد روشهای عجیب و غریبی که خود و یا دوستان اختراع کرده اند را امتحان کرده و از آن پیروی می کنند.برخی از آنها چنان راه های عجیب و غریبی برای رژیم گرفتن انتخاب می کنند که نام شان در کتاب های مربوط به رکوردهای عجیب و غریب ثبت می شود. این شاید عجیب و غریب ترین راه های رژیم غذایی در تاریخ باشد.

در اینجا به عجیب ترین و طولانی ترین رژیم های غذایی دنیا از رژیم ناگت مرغ تا روزه سیب زمینی اشاره می کنیم که شما را شوکه می کند.

کاهش ۱۲ کیلوگرم وزن با رژیم سیب زمینی

این مرد به علت علاقه شدید به سیب زمینی به مدت ۲ ماه فقط سیب زمینی خورده است و هیچ ماده غذایی دیگری مصرف نکرده است و در این مدت توانست حدود ۱۲ کیلوگرم وزن کم کند.

این مرد که رئیس کمیته دفاع از سیب زمینی در واشنگتن است علاقه بسیار زیادی به خوردن سیب زمینی دارد. هنگامی که وزارت کشاورزی آمریکا مصرف سیب زمینی سفید را ممنوع کرده بود، این مرد با خوردن سیب زمینی به مدت ۶۰ روز اعتراض خود را به این اقدام نشان داد.

رژیم غذایی عجیب و طولانی مدت
این مرد ۴۵ ساله در مورد رژیم و روزه سیب زمینی خود گفته است که هدف اصلی او از این کار مخالفت با این قانون منع استفاده از سیب زمینی است و قصد داشته است از این طریق سالم بودن و بی ضرر بودن مصرف این ماده غذایی را به افراد نشان دهد. البته اینکه این اقدام او موفقیت آمیز بود یا نه هنوز به طور کامل مشخص نشده است اما به طور کلی این رژیم سیب زمینی به او کمک کرد تا قند خون و وزن خود را کاهش دهد.

در مدت این روزه دو ماهه سیب زمینی، این مرد روزانه ۲۰ عدد سیب زمینی مصرف می کرد و از این طریق طی این ۶۰ روز حدود ۱۲ کیلو وزن کم کرد و از ۸۹ کیلوگرم به ۷۷ کبلوگرم رسید. در واقع سیب زمینی پروتئین کامل دارد اما ممکن است کمی سمی باشد و فاقد کلسیم و ویتامین است و ممکن است منطقی نباشد که تنها منبع تغذیه برای یک فرد باشد.

مردی که ۲۵ سال رژیم پیتزا داشت

این مرد از مریلند قصد داشت که سبزی خوار شود اما به شدت از مصرف سبزیجات متنفر بود و در پی این بود که رژیم دیگری را جایگزین سبزیجات کند و در آخر به این نتیجه رسید که پیتزای پنیر مصرف کند. او توانست به مدت ۲۵ سال رژیم پیتزای خود را ادامه دهد.
رژیم غذایی عجیب و طولانی مدت
این مرد ۳۸ ساله خراط است و طعم پونه کوهی تنها طعمی است که به شدت به آن علاقه دارد و از این ماده بر روی پیتزاهای خود استفاده می کند. او مبتلا به دیابت است اما کلسترل او مناسب است و لاغر است اما در عین حال تقریبا پرانرژی است. او درباره رژیم خود می گوید:«همه روزی می میریم و من بلاخره از پیتزا خواهم مرد.»

رژیم ۱۵ ساله ناگت مرغ
دختر نوجوان بریتانیایی به مدت ۱۵ سال فقط از ناگ مرغ استفاده می کرد و به این دلیل با مصرف غذایی ناسالم و تک بعدی رشد کرده است. او از زمانی که ۲ ساله بوده است تقریبا هیچ خوراکی به جزء ناگت مرغ نخورده است و تنها گاهی اوقات چیپس یا سیب زمینی سرخ شده مصرف می کرد.

رژیم غذایی عجیب و طولانی مدت

اعتیاد او به مصرف بیش از حد ناگت مرغ والدین او را نگران کرده بود. آن ها هر چقدر که به دختر خود اصرار می کردند که ماده غذایی دیگری مصرف کند او قبول نمی کرد. آخرین خبری که از او در اختیار است در سال ۲۰۱۴ است که او به طور ناگهانی در محل کار غش کرد و به بیمارستان منتقل شد و متخصصان در این باره به او گفته اند که اگر همین طور ادامه دهد به زودی خواهد مرد.

منبع: نـمـنــاک

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود